1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Görünen Ekran Kartı Nasıldır?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve werty tarafından 10 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    MSI GeForce RTX 2060 VENTUS 6G OC GDDR6 192Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

Görülen ekran kartı ile alakalı kullananların düşüncelerini bilmek istiyorum memnun musunuz?

Son düzenleme: 12 Eylül 2019
  2. UzmanCavus

UzmanCavus
    Plaka

371
    323
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kullananların demişsiniz , Cevaplamayacağım :@

Lance, xuey-s, EmreG ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Alıp kullanamadığımıza göre çok iyidir

xuey-s ve Damacan bunu beğendi.
  4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    xuey-s bunu beğendi.
  5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Arkadaşlar yazdığım iyi anlaşılmadı her halde ben siz karttan anlamazsınız bana bunu kullananlar yazdıysam neden bu kelimenin altında bir şeyler çıkartmaya çalışıyorsunuz anlam veremiyorum bu şekilde cevap yazıldığında hoşunuza mı gidiyor. Görülen ekran kartı ile alakalı kullananların düşüncelerini bilmek istiyorum)cümlesine nasıl bir bağ kuruyorsunuz her yazılanı başka tarafa çekmek zorunda mısınız yazdığım cümle acık ve net kartı kullananın izlemini öğrenmek istedim. Sizler meseleyi başka tarafa getirdiniz pes doğrusu ben kullanmadım kullanan arkadaşlarımdan duydum iyi olduğunu söylüyor veya kötü olduğunu söylüyor veya ben kullanıyorum şu şekilde faydası var veya yok yazmak size çok mu zor mu geliyor.

Bende biliyorum teknolojiyle yeni tanışmadım yazardım kartın bilgilerini öğrenirdim. Bazı arkadaşlar beni çok sevdiğinden bir konu açtığımda nasıl yaparım da onu rencide ederim hesabını yapıyor 236 tane yorum yazmışım hangi yorumda sizleri aşağıladım söyler misiniz devamlı şekilde yazdıklarıma azami dikkat göstererek yazmaya caba sarf ediyorum yazdıklarım anlaşılmıyor mu Türkçe kelimeler kullanıyorum belki bazen imla hataları olabilir hangimizde olmuyor söyler misiniz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Eylül 2019
    UzmanCavus bunu beğendi.
  6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kendi açımdan cevap vereyim sana karşı bir tutumum yok konuyuda başka tarafa çekmiyorum , çoğunluğun bütçesini aşan her oem parça kalitelidir görüşümü ironik bir dille belirttim. Bu arada bütçeyi çok az daha artırıp Gaming Z almanı tavsiye ederim.

7. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Yok yani bu forumda bu ekran kartını kullanan insan sayısı kaç acaba? Akıl var mantık var kim bir ekran kartına 3000 TL verir? İnsanlar 3000 TL'ye bilgisayar alma peşinde. [Şimdi 2-3 gereksiz arkadaş çıkıp bende var bende var n'olmuş ki der. Onlara tek söyleyeceğim şey: 2000-3000 TL'lik sistemle 3000'TL'lik ekran kartım diye hava atıp ego kasmayın.]

8. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Kullananların yorumları ve izlenimleri hala gelmedi.:H

9. Lance

Lance

456
    544