1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Ets 2 Hata Vermeden Kapanıyor

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve EM1R tarafından 8 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EM1R

EM1R
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets 2’de tek seferlik iş ekranına gelince hata vermeden kapanıyor.Game crash dosyasında kernelbase.dll ile ilgili satırlar var.Oyun , driverlar güncel yardımlarınızı bekliyorum.

2. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Aktif mod varsa devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz.

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni profil açıp deneyin birde, mp mi yoksa sp mi hata veriyor ayrıntı yazarsanız misal benim 7 senelik emektar profilim telefon bataryası gibi şişmiş durumda çoğu zaman feribot seferi yaparken crash veriyor ara sıra dorse satın alırken hata veriyor. Ve çevrimiçi çekici satın almada özelleştirme çalışmıyor. Tabi ben save editing ile çok uğraştım belki ondan hata veriyordur. Game crash dosyasında bende de kernelbase falan filan birşeyler yazıyor ben tüm kütüphane dosyalarını yeniledim hatta bir iki kez temiz windows kurdum ama profilimdeki hatalar devam etti. Kısacası hata neyden kaynaklı kimse net birşey diyemez SCS den biri gelse net birşey söyleyemez sende hata olur başkasında olmaz kimi F7 enter çekemez kimi garaja hemen git yapamaz kimi de benim gibi feribot mağduru olur sen temiz renksiz yeni bir profil aç sp de tır alana kadar kasıl yada hazır dlc siz save bak netten forumdaş ona göre bir yolunu buluruz.

hoca33 2, EM1R ve xuey-s bunu beğendi.
  4. EM1R

EM1R
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    @xuey-s Modlardan kaynaklandığını düşünmüyorum format atmadan önce böyle bir problem yoktu yinede teşekkürler.
    @hackvita Single playerda sadece tek seferlik iş alırken hata vermeden kapanıyor.Anlattıklarınızı okuduktan sonra aslında ufak bir problem.Size de teşekkür ederim gittiği yere kadar bakalım.

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.