1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Nasıl Kayıt Alırım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mydoor10 tarafından 28 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

1. TruckermanTV

TruckermanTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Msı Vga Geforce 1050 Tı Aero Itx 4Gb Ocv1 Gtx 1050Tı

2. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Görünüşe göre ekran kartın destekleniyor. Ayarlara girdikten sonra şu fotoğrafta gözüken kutucuğa tik atıp bir daha dener misin? Pek hatırlamıyorum ama bir güncelleme yapıcak yüksek ihtimalle. Olmaz ise dediğim gibi oyuna girdikten sonra Windows + G tuşlarını kullanarak Windows'un kendi Game Barından video çekebilirsin. Bir de OBS ayarları için bir sürü video var, onları da izleyerek birşeyler yapabilirsin.

3. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayır hala aynı olay oluyor.

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    PC'nde GeForce Experience kurulumu? Kurulu değilse aşağıdaki linkten kurman lazım:
    https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/geforce-experience/

Eğer zaten kurulu ise Geforce Experience'yi açabiliyormusun bak, eğer hata veriyor açılmıyor ise Experience'yi kaldırıp birdaha kurman gerekir.

Eğer Experience'yi açabiliyorsan güncel olup olmadığına bakıp güncellemesi varsa güncelle.Sonrasında ayarlar kısmına gelip ShadowPlay ile ilgili olan sağa sola kaydırılabilen bir on/off göstergesi olucak onu kapayıp aç.

Yukarıda ki adımları uyguladığında herhangi bir değişiklik olmadıysa GeForce Experience'yi PC'den kaldırıp tekrar kurulum yapmalısın, tekrar kurulum yapınca ShadowPlay'deki her türlü sorun geçiyor diyebilirim.

5. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Tam emin değilim ama 2015-2016'dan bu yana Shadowplay kullaniyorum ancak son zamanlarda çok fazla gömülü gizli casus yazilim ve telemetry gibi kodlamalar içerdiği için artik kullanmama taraftariyim ve dolayisiyla Yeni bir oyun içi kayit programi ariyorum, ancak bana Shadowplay kolayliklarini sağlamasini da istiyorum.. Tek tuşla gölge modunda son 1 2 dk'nin kaydını 1080p 60 fps olarak kaydetsin yeter bana, bu çok çok işimi görüyodu oyunlarda.. Bu konuda fraps playstv gibi şeyler önermeyin, gördüğüm EN LEŞ ötesi programlar bunlar, fraps'i kullaniyorum ama Sadece fps göstersin diye yoksa kayit mayit alinmaz frapsla..

Bu arada Shadowplay nasildir diye soran olursa çok çok güzel ve basittir ama yukarida yazdiğim sebeplerden dolayi artik değiştirmek istiyorum.. Bulamazsam zaten mecbur yine onu yükleyip kullanmaya devam edicem ama ne yapip edip değiştirmek istiyorum, artik Shadowplay kullanmak istemiyorum.

Daha böyle Shadowplay kalitesinde ve kolayliğinda bişiy ariyorum tavsiyeniz hangi program olur..