1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Logitech dfgt sorunu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve emir67tr tarafından 27 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

1. emir67tr

emir67tr
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

20
    174
    56
    115
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bende logitech dfgt direksiyon seti var arada kendi kendine frene basıyor ama hep değil bazen hiç basmıyor bana bir engeli yok ama sormak istedim diğer forumlara baktım kronik diyorlar bir zamandan sonra oluyor diyorlar

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo
    Ara ara kendi kendine fren yapıyorsa, oyundayken yaptığında kontroller bölümünden fren göstergesine bakarsanız ne kadar fren yaptığını gösterir.O sırada fren ölü bölgesini arttırıp bu sorunu çözebilirsiniz.Fren daha geç kavrar ama kendi kendine basmaz.Bu arada bende de aynı set mevcut, kronikten ziyade kullanım şekline bağlı bir sorun.Bende herhangi bir sıkıntı yok.

emir67tr bunu beğendi.
  3. emir67tr

emir67tr
    Plaka

20
    174
    56
    115
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben çok fazla seti kullanan biri değilim yani bir şey olur diye kullanmıyorum neredeyse
    Başka forumda direksiyon kalibrasyon yaparken frene az bas demiş logitech programındada frene az basılı gösteriyordu
    Zaten aracı yavaşlatmıyor fren yapması ama ben sormak istedim

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo
    Oyun ayarlarından kontrol bölmesindeki frenin ölü bölgesini, fren basılı olmayana kadar yükseltirsen bir daha kendi kendine fren yapmaz.Birçoğu oyunda ölü bölgeyi ayarlayabilirsin.Driverı olan profiler uygulamasından direk sadece frenin de ölü bölgesini arttırabilirsin ama driver'dan arttırdığın ölü bölge işe yarar mı emin değilim.Ölü bölge arttıkça fren yada gaz pedalının kavraması daha aşağı iner.
    İyi bir elektronikçi bulursan direk pedalı da yaptırabilirsin.

emir67tr bunu beğendi.
  5. emir67tr

emir67tr
    Plaka

20
    174
    56
    115
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Youtube baktım bir sürü foruma baktım herkeste varmış şimdi nerden bulcam iyi elektronikçiyi

Extreme bunu beğendi.
  6. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fren ölü bolgesi arttır arada öyle oluyor bendede bu şekilde düzeltiyorum.

emir67tr bunu beğendi.
  7. emir67tr

emir67tr
    Plaka

20
    174
    56
    115
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tamam çok teşekkür ederim hepinize