1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Resmi Konvoy - 31 Ağustos 2019

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Hapton tarafından 25 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Selamlar oyuncular,

Ağustos ayı için planladığımız konvoyu sizlere duyurma zamanı geldi de çattı! Haziran ve Temmuz aylarında Birleşik Devletlerde yaptığımız konvoylardan sonra, Avrupa ayağını heyecanla bekleyen siz kamyoncuları Ağustos ayında İskandinavya üzerinde yapacağımız sıradaki konvoyla heyecanlandırmaya hazırız!

31 Ağustoss 2019, Cumartesi günü, saat 17:00 UTC 'da bize katılın! ([Alternatif Zaman Dilimlerine Buradan Ulaşabilirsiniz])

Norveç'in başkentinde buluşarak takiben nefes kesici atmosferiyle bizleri büyüleyecek olan ormanların, dağların, tünellerin arasından, tasarımıyla büyüleyen köprülerden geçeceğiz. Yolumuzun sonunda İsveç'in büyük şehirlerinden olan Gothenburg'a ulaşacağız.

Konvoyumuz yaklaşık olarak 90 dakika sürecektir. Eğer konvoyun arkasında kalırsanız trafik sebebiyle hedef noktamıza ulaşmanız biraz daha uzun sürebilir. Konvoy boyunca duraksama veya planlı bir molamız olmayacak fakat konvoy sürecinde ihtiyacınız olursa güvenli bir yerde sağa çekebilir, dinlenebilirsiniz.

Konvoyda çift dorse kullanmanıza izin veriyor olacağız, fakat oluşturduğunuz dorselerin kurallara uygun olduğundan emin olmalısınız. [§3.4 - Dorse Kombinasyonları]

Lütfen çekinmeden bu konu üzerinden sorularınızı ve görüşlerinizi bize bildirin!

Kalkış: Polaris Lines ya da Liman, Olso, Norveç
    Hedef: Gothenburg, İsveç
    Konvoy Güzergahı:

Etkinlik Hakkında Ek Bilgiler: [Etkinlik Kuralları] | DLC: [İskandinavya] | Sunucu: Official Convoy

Tekerine taş değmesin sevgili kamyoncu!

-TruckersMP Takımı

Orijinal konu @Digital tarafından hazırlanmıştır. - Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Son düzenleme: 26 Ağustos 2019
    UlasCaNN, unyeli527, Lance ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben söyledim hemen paylaşmış yoksa haberin yoktu

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  3. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    bir aksilik olmasa gelicem

4. emrebguler

emrebguler
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

7
    4
    35
    TruckersMP Profili
    Orada Olacağım Bence Gelin Tavsiye Ederim :cay:

5. ssBASKAN

ssBASKAN
    Plaka

199
    130
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    orda olacağım

6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Bende geliyorum, fişeq bir konvoy olacak gibi.

7. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Bitti sonunda, katılmayan arkadaşlar en iyisini yapmış. 2 kere kick yedim (kavga etmek ve manyak gibi sürmekten), 1 kere kickden son anda kaçtım arkadaşım gözümün önünde kicklendi xD. İnsanlarla kavga ettim, 1500km'yi 2 saatte bitirdim, adminlere kafa atıcaktım, makas atarak gittiğimden ban riski taşıyorum. Kısacası savaştan çıkmış gibi oldum. Neyse bi çay içem :cay:

Nemesis306, EmreG, Leno'X ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. emrebguler

emrebguler

7
    4
    35
    TruckersMP Profili
  9. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Yokluğumu hissettirmemişsin

10. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Aynen, manyak gibi (buda senin gibi sürmek oluyor kdsflş) sürdüm. En az 10 kişi "rec" ya da "report" yazmıştır herhalde, aylar önce gördüğüm arkadaşımı bile buldum. İlk tanıyamadım hatta, sonradan anladım. Sende olsaydın keşke diyicem ama kesin kick yerdin, konvoyda tanıştığım kişilerle basarken bi anda sağa giresim geldi o sayede kurtuldum. Sollamaya devam eden bi 2 3 kişi ve arkadaşım kicklendi. Neyse gel çay içek :cay::cay:

Leno'X bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.