1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Laptop Ekran Vidası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve eren2502 tarafından 22 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

1. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    Beyler laptopun kapağını kaparken 2 hafta önce sol tarafı biraz yukarıda kalıyordu son durumu bu vida içinde boş dönüyor kapağı kapatırken çat çat ses geliyordu bende vidayı çıkardım ve içeriden birşey kırılmış galiba tam anlayamadım son durumu böyle ne yapabilirim kapağı kaparken sol tarafindan laptopun çat çat ses geliyor ve küçük küçük siyah parçalar düşüyor sol tarafida açılıyor acaba açılan kısmı bantladım bu sefer laptopun ön kısmı kasıldı ve zorlandı bu seferde orası kırılacak yapabilirim

2. YunussEmre

YunussEmre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    laptopun menteşelerinde sıkıntı varmı?

3. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    sol tarafindaki mentesede sıkıntı var işte fotograftaki vida yerinin tarafında

4. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Bilgisayar tamircisine götür.

Leno'X bunu beğendi.
  5. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    @eren2502 Mahalledeki bilgisiyarcıya götürme

Razor3214 ve xuey-s bunu beğendi.
  6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Parça çalar sonra jsadfşsdjf

7. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    xuey-s bunu beğendi.
  8. schilbS

schilbS
    Plaka

24
    175
    83
    120
    Volvo
    teknik serviste çalışıyorum böyle laptoplar geliyor bizede,ya çerçeve değişecek ya da sağ ve solda ki menteşeler değişecek içinin açılması gerekiyor daha iyi sonuçlanması için

hoca33 2 bunu beğendi.
  9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim eski dizüstünün altta ekranı ana kasaya bağlayan 2 vida yeri kısa arayla arka arkaya kırıldı, aynı yerden. Ekran kapatırken çatırtı sesi geliyordu. İnternetten çıkma alt kasa aldım (anakart vs olmadan) ucuza, değiştirdim kullandım. Aynı şekilde oranın da değiştirilmesi gerek.

Laptopların "disassembly guide" denilen, sökme işlemini ayrıntısıyla anlatan kitapçıkları olur. Kendi marka modeline göre bunu indirip, parça koduyla gerekli parçayı bulup, söküp değiştirebilirsin.

hoca33 2 bunu beğendi.
  10. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Umarım menteşe değildir, menteşe sorunu insanı çileden çıkartır, 2 yıldır menteşesi bozuk bilgisayar kullanıyorum bir daha tövbeliyim menteşesi olan cihaza mecbur kalmazsam para vermem.

Geçmiş olsun, menteşe gibi duruyor.