1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMP Banların Geçerliliği Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Shourte tarafından 16 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Shourte

Shourte
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

37
    157
    30
    105
    Renault
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ben MP de toplam 7 ban yedim fakat 1 banda fark edilmemiş olduğu için en son 3 ay yedim fakat 3 tane banım geçerliliğini yitirip sarı olmuş şimdi diyelimki sıradaki banımda adam farketti aha bunun perma yemesi lazım yememiş diyip perma atabilirmi teşekkürler.

2. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    hile vs bişey kullanırsan tabi perma da onun haricinde normal sistem geçerli yani btüün banların sarıysa baştan başlamış gibi bişey oluyosun bu da demek oluyor ki hayır

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Shourte

Shourte

37
    157
    30
    105
    Renault
    TruckersMP Profili
    Anladım teşekkürler.

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bundan sonra hiç yasaklanmazsanız ve yukarıda bahsedildiği gibi tüm banlar sarıya dönerse ilk banınız gibi işlem yapılır. Eğer yakın zamanda 1 ban dahi alsanız bu size 1 ay veya duruma göre 3 ay olarak verilebilir.

Profilde 2 adet 1 ay ban olursa, bir sonraki ne olursa olsun 3 ay olur.
    2 adet 3 ay ban olursa, bir sonraki ne olursa olsun kalıcı olur.

Banların sarıya dönmesi için banın bitiş tarihinin üzerinden 365 gün geçmesi gerekiyor.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.