1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yasaklı KacaKTV

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve KacaKTV tarafından 13 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets2 yi bıraktım sayılır sistem çok kötü fakat Uğur abi seni çok severim , adminlerden de nefret ederim ama buradaki videoya göre ban KESİNLİKLE HAKLI. Direksiyonu sağ çevirip 1 metre sağa doğru gitsen trafik açılır. Geçmiş olsun.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    İnşaallah bu oyundan süresiz yasaklandığın günleri de görürüz. Twitch yayınlarında para ve takipçi kazanmaktan başka bir şey yapmadın, bu oyuna doğru dürüst faydan olmadı. Oyunun kalabalık bölgeleri trafik ve hile bataklığındayken, sen birkaç tane takipçinle Danimarka'nın dağlarında sefer yapıyordun. Zaten seni takip edenler de senin gibi faydasız, zararlı bir kitleydi. Peşine takılmak uğruna trafiği mahvederlerdi. Büyük çoğunluğunun kaydını alıp oyundan yasaklattım. Umarım bir gün senin de yanlışını görürüm, zevkle raporlayacağım.

Yıllar önce bana ceza verdiğin, diğer pkk'lı oyuncu için kılını kıpırdatmadığın günü unutmadım.

3. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Filimlerde koca bir şehir yavaş yavaş yerle bir olur ya aynı o etkiyi yarattın.

140 -150 ile saçma sapan zaten TIR sürülmez. Madem bu iş moda veya primi çook yüksek. Gerçek TIR üzerinde sayısız youtuber var. Geçsin gerçek TIR ın üzerine aynı hareketleri orda yapsın. Yani beni tokatlayın der gibi başlık açmış. Doğru 18 yaş altı kitle hızı sevdiğinden saygı duyabilirde mesele 18 + kitle geç bu işleri der arkadaşın dediği gibi.

4. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Sadece kırmızıyla işaretlediğim yer hakkında konuşuyorum, adminler sadece tek şeritli 300 kmlik yoldan sorumlu değil, oyun genelinden sorumlu. Tıpkı biz oyuncular gibi istediği yerde oynayabilir.

Gerisi hakkında bir görüş belirtmeyeceğim pek yayın vs. izleyen birisi değilim çünkü, ne desem yalan olur.

ahmet91 bunu beğendi.
  5. Renaultfluence99

Renaultfluence99

29
    18
    35
    Pardon ama adam login yapıp KIRMIZI isimle konvoy yapıyorsa haksızdır!!! Tüm adminler gibi ego kasmaktan başka bir şey yaptıkları yok. Yanlarına topluyorlar 5-6 insanı, benim kitlem var diyorlar.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ağustos 2019
  6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    3-5 gün geldi geçti :)
    Kimsenin elinden tutmasına gerek kalmadı
    Duisburg-Calais e ban yediğin yerden devam. Hayırlı yolcular kardeş ☕

UlasCaNN ve Alicem_00 bunu beğendi.
  7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    oo milli olmuşsun hayırlı olsun.

RaichuTR, Ozan Ceylan ve purppLz bunu beğendi.
  8. purppLz

purppLz

20
    391
    590
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hoaydaaa dayı :D

makinistfanlari bunu beğendi.
  9. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Dediğim gibi adminler genel olarak oyunun adminidir, o tek şeritli 300 km yolun admini değil. İster login yapıp kırmızıyla gezer isterse normal gezer bu kendisinin bileceği iş. Login yapmasa "oyun oynamaya geliyor" diyeceksiniz şimdi de.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  10. Renaultfluence99

Renaultfluence99

29
    18
    35
    Login yapmasın oynasın BANANE!!! Adminlerin hepsi EGO kasmak için KIRMIZI isim alıp kendilerini oyunculardan üstün görmeye başlıyorlar. Gören sanki SCS de CEO sanacak pehh...

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.