1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) ETS2 : Hazır Save Dosyası V1 - V1+

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar sorunu halledeceğim. Merak etmeyiniz. Ayrıca teşekkür ederim.

Edit: Çok yakın zamanda full DLCli kariyer save dosyası eklenecektir. O save de sadece 3 adet tır ve bir de 2 adet şöför vardır.

Son düzenleme: 23 Temmuz 2019
    DaNGeR1905 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. Kutay

Kutay
    Kayıtlı Kullanıcı

145
    48
    35
    Scania
    Herşey iyi hoşta garajda 350 tane çekici var onları toplu nasıl sileriz ya kendım bir çekici yapıyorum arasından bulmak ölüm

3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hepsini çekici yöneticisinden sat forumdaş zor birşey değil. Silmek satmaktan çok daha zor.

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. BerkeBoi

BerkeBoi
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    1
    0
    15
    Merhabalar. Ben save dosyasını atıyorum ama sadece benim save dosyam var. Yardımcı olabilir misiniz?

5. Kutay

Kutay
    Kayıtlı Kullanıcı

145
    48
    35
    Scania
    Tek tek satmakla uğraşmak istemiyorum toplu halde kurtulabileceğim bir yolda bulamadığım için eskisi gibi oynamamaya başladım kaldı öyle

6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bak tek tır olsa sana kayıt düzenlemeden nasıl sileceğini anlatırım ama onlarca tırı silmek zor oluyor sebebiyse bir tır 4 aşamada siliniyor 4. aşama tırın garaj bilgisinin silinmesi ki bu çok araç olduğunda epey uğraştırıyor. Biz bu yöntemle genelde eksik mod yüzünden satamadığımız veya kullanamadığımız, hataya sebep veren çekicileri siliyoruz.

38 KAYSERİLİ 38 ve mexiumut bunu beğendi.
  7. darksson

darksson
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    1
    0
    0
    Merhaba kolay gelsin rar şifresi tam olarak nedir orda yazan rar şifresini girdim fakat parola yanlış diyor yardımcı olabilir misiniz?