1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Para İadesi Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve eren2502 tarafından 18 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    beyler kitapsec den daha once kitap alan oldumu dun kitap siparis ettim tedsrimte oldugunu gorunce sabah geri arayip iptal ettirdim kadin bana 7 ile 14 gun icersinde paraniz yatar dedi internete baktim parayi yatirmama gibi bir durumla karsilasan cok arkadas var siz daha once alisveris yaptinizmi buradan bir sorun yasadinizmi

2. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Site ne kadar güvenilirdir bilmiyorum ama eğer onlar para yatırma işlemini yaptıysa sonraki iş bankaya aittir. Günün uzamasının sebebi bankanın sistemiyle alakalı.

Opssory bunu beğendi.
  4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    bankalar iadeleri günlük/haftalık faize yatırıp kullanır ondan sonra iade eder, direkt sipariş iptalinde en fazla 3 iş günü sürüyor ayrıca kendine Türkçe dil bilgisi kitabı al.

5. Wallirikz

Wallirikz
    Plaka

23
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Benim siparişimdeki bi kitap temin edilememişti sonra bana 3 tane seçenek sundular kitabın ücreti site bana indirim kuponu verdi,senin işlemin parayı yatırdılarsa gerisi bankalık bi durum.Udemy'den kurs iade etmiştim, Udemy parayı 24 saat içinde yatırdılar fakat 5-10 iş günü içinde hesabıma yattı para.

6. FetihhanMert55

FetihhanMert55

26
    4
    1
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    cok sıkıntılı bir durum

7. RundownTiger53

RundownTiger53