1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2'deki Değisim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Skayt93 tarafından 14 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    SCS ile TMP ayrı şeyler, TMP'nin sorunlarını SCS'ye gömmüşsünüz. Hem ona kalsa GTA 5'te 2013'te yapılmış bir oyun. Kötü mü? Değil. Oyunu tarihine bakarak yargılamakta ilginçmiş doğrusu.

2. saranzaya

saranzaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

7
    3
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İkisini karşılaştırmadım. Oyunun genel manada optimizasyonuna laf yaptım. Fark ettiysen daha çok tek oyunculu modu eleştirdim.

3. Renaultfluence99

Renaultfluence99

29
    18
    35
    Oyunun optimizasyon sorunu var diyorsan lütfen git Bus Simulator 2012 denen oyunu oyna. Bakalım optimizasyon sorunu hangisinde daha fazla. Senin şehirlerde 5fps alma sebebin mp modunu kullanman. MP modunda herkes tırına ekleyebildiği kadar aksesuar ekliyor ve haliyle bilgisayarın iyi değilse kasma yapıyor. Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri gayet normal. Oyun ayarlarını düşürürsen gayet kasmadan oynarsın. Ha diyorsan ben göz zevkime önem veriyorum o zaman ayarları arttıracaksın tabi bilgisayarın izin verdiği sürece. ETS2 nin oyun ayarları cidden benim gördüğüm en iyi konfigürasyona sahip.

4. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    2 oyunda da optimizasyon sorunu olmaması gerek ve herkes istediği şeyi takabilir tırına sistemi iyi olmayanlar bile çok modifiye yapıyor

5. Renaultfluence99

Renaultfluence99

29
    18
    35
    2 oyun derken hangileri?