1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Sınırsız Spotify Ve Netflix

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Leno'X tarafından 16 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Ama sonuçta hesap benim üzerime olmadığı için sıkıntı olmaz değil mi?

2. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben spotify aile hesabı kullanıyorum ve bu hesaba maksimum 5 kişi eklenebiliyor 1. kişi ben olsam kalan 4 kişiden 5 tl alsam her ay mis gibi parası çıkar :) hem ben enpara'lıyım aylık 20 tl küsür vereceğime 10 tl küsür veriyorum daha uyguna geliyor ^_^

Son düzenleme: 17 Temmuz 2019
    Razor3214 bunu beğendi.
  3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    bilemem, bu sömürme olayı yüzünden çok şikayet var netflix'in tepesi atar ip adreslerini cihaz bilgilerini alır dolandırıcı bunlar diye ibreti alem olsun diye aradan 3-5 kişiye dava açar o 3-5 kişiden biri sen olursun, dünya hali.

gayet uygun fiyata legal kullanmak varken illegal ısrarı neden? bir kutu sigara bile daha pahalı, bunlar yüzünden netflix içerik eklemiyor, hbo ve amozon prime ülkeye gelmiyor, logitech bile bu çakallar yüzünden yerel servis ağını kurdu.

çakallıkla uğraşmayın durumun olmaz gider 1 aylık deneme açarsın, süre biter gene durumun kötüdür gene açarsın ama bunu alışkanlık haline getirmek hırsızlıktır, siteyi ayrıca şikayet ettim.

daha bu konu hakkında yazmam bulaşmayın paranızı kaptırmayın.

Razor3214 ve O1f1 bunu beğendi.
  4. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Spotify'da daha az para ödemek için yaptığım bir şeyi söyleyeyim, Spotify'a ininal kartı ödeme yöntemi olarak ekliyorsunuz, içine sadece 15 lira koyuyorsunuz. 1 ay dolduktan sonra kart boş olduğu için parayı çekemiyor :D Yaklaşık 20 gün sonra iptal ediyor premium üyeliğini. Yani bu yöntemle 30 gün parasına 50 gün premium kullanabiliyorsunuz.

5. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    ara sıra 3 aylığı 99 kuruş oluyor spoty :D

6. ByNexus55

ByNexus55
    Plaka

23
    32
    11
    85
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    4 aydır netflix'i ücretsiz kullanıyorum. Önce babamın kartları sonra annemin kartlarını sonrada kendi kartlarımı kullanacak şekilde planladım. Her ay yeni eposta ve yeni kredi kartı kullanıyorum. Kartlar bittikten sonrada sanal kart oluşturup, devam edeceğim. Youtubede anlatım videoları var. İlk 1 ay ücretsiz muhabbetini sürekli yeni hesap açarak sürdürme muhabbeti.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Temmuz 2019
    Leno'X bunu beğendi.
  7. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    sordum bu sınırsız olayı ne diye aldığım cevap şu (satıcıdan):Sadece bir defa ödeme yapıyorsunuz birdaha ödeme yapmıyorsunuz otomatik yenileniyor
    Satıcının dediği doğru mu?

Ama sonra aynı kartan yine premium alabiliyor muyuz?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Temmuz 2019
  8. saranzaya

saranzaya
    Plaka

7
    3
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu tarz platformların sınırsız abonelik sunmasına imkan yok. Bunları bir aracı gibi düşün. Çoğu müzik ve film yapan kişileri izleyici ile buluşturuyor. Bu sektörlerde beslenen insanlar sabit bir ürün satmıyor. Sürekli yeni ürünler çıkarıyor. O yüzden aylık ücret gerekiyor.

Sadece aylık ya da yıllık seçeneklerine bakabilirisn. Yıllık seçenekleri genelde daha uyguna denk geliyor.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  9. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet, alabiliyorsunuz.