1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 SP Mod Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve sametcakr5734 tarafından 14 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    öncelikle iyi tatiller ben bi mercedes tourismo modu indirdim bi fix vardı detbit in onu da indirdim işte öncelik falan filan ayarlaıyp oyuna girdim mod gayet iyi çalışıyordu özelleştirdim satın aldım yine sorun çıkmadı oyuna girdim sür dedim yani kamerayla etrafını dolaştım sonra capslock a atadığım kontak açma tuşuna bastım elektrik geldi arabaya 1 2 saniye sonra oyun dondu ve yaklaşık 15 saniye bekledikten sonra oyun gitti neyden kaynaklanıyor olabilir

2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyunun sürümüyle modun sürümünün aynı olduğundan emin misin?

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    yani Murat Arda Güldiken adlı bi kanal var youtube da ordaki araçla aynı fix dosyası falan var onları yaptım onda çalışıyo ben de neden çalışmıyo başka aktif mod da yok

4. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kullandığın otobüsün yapıları(texture) dx11 ile çakışıyor olabilir. DX9 ile oyunu başlatıp aynı işlemleri tekrar dene.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    sorun ondan kaynaklanıyormuş çok teşekkür ederim bu değerli bilgi için iyi geceler

mexiumut ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.