1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) ETS 2 - %100 Save (v1.46.1.0s)

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 13 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Save de böyle hata veriyor.

Normal işcibulma kurumuna gidince de böyle oluyor.

Son düzenleme: 14 Temmuz 2019
    DaNgEr900 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bütün garaj ları almaman mantıklı olmuş dediğin gibi yoksa iyi kasma yapıyor.
    Emeğin sağlık dostum.

DaNgEr900, Leno'X, hoca33 2 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yorumunuz ve geribildiriminiz için teşekkür ederim. :) Fakat bir arkadaşımızın farkettiği bir hata var. :( Save bu şekilde olursa işçi alıp çalıştıramıyorsunuz. Hatayı düzeltebilirsem yenisini (düzeltilmiş dosyayı) vereceğim birazdan. Hoşçakalınız.

Geri bildirimle birlikte yorumunuz ve yardımınız için çok teşekkür ederim. Hatanın nedenini araştırıp bulmaya çalışacağım. :( İnşaallah birazdan yeni dosyayı nete yüklerim. Yeni dosyayı inceleyebilirseniz memnun olurum. Tekrar teşekkür ederim. Hoşçakalınız.

Evet haklısınız, ben de sizin gibi düşündüm. Sonuçta, isteyen kişi istediği kadar garajı hızlı garaj satınalma özelliği ile kolayca satın alabiliyor nasılolsa. :) Yorumunuz için teşekkür ederim. Esenlikler dilerim.

Save' de işci alıp çalıştıramadığımızı farketti bir arkadaşımız. Siz dosyaları kullanmayı düşünüyordunuz. Birazdan hatası giderilmiş dosyayı nete yükleyeceğim. Tekrar indirin isterseniz. Esenlikler dilerim.

İşçi alamama sorununun düzeltildiği save dosyası nete yüklenmiştir. Denemek isteyen ve hatalar varsa bildirimde bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim. (Deneme amaçlı hazırlanmış bir dosya olduğunu tekrar hatırlatmak isterim, acımasız eleştiriler yapılırsa küserim.) :) Esenlikle kalınız.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Temmuz 2019
  4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Savede aklıma hiç işci kurumuna gitmek gelmemişti :D, dosyaları kendi saveme attım herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Ama yinede uyardığınız için sağolun.

5. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Dosyayı yeniden düzenledim arkadaşlar, ilk sayfaya resim ekledim ve kariyer grafik görünümü ile beceri seviyesini birbiriyle uyumlu hale getirdim. Özellikle sadece ana harita dlc'si veya ana harita + 1-2 extra dlc sahibi arkadaşlar geri bildirim yapabilirlerse çok memnun olurum. Saygılarımı sunarım. Esenlikle kalınız.

6. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ah be bunu ben yayınlayacaktım :D Yayınladığım zaman moderatörden rica edip konumu sabitleteceğim oraya da uğrayın :)

hoca33 2 ve yolcudurabbas bunu beğendi.
  7. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Daha güzelini yapmak size nasip olur inşaallah... Yorumunuz için teşekkür ederim. Esprili yaklaşımınız sesli güldürdü beni. Esenlikle kalınız.

8. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Eline sağlık :cay:

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  9. yolcudurabbas

yolcudurabbas
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

39
    88
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    en son save i indirdim.. deneyip bilgilendireceğim.. çalışmalarınız için teşekkürler..

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  10. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Konu; ETS 2 v1.37.2.0s olarak güncellenmiş ve bazı harita DLC 'lerinde kişisel dorselere yük çıkmaması (iş alamama) sorunu giderilmiştir. Esenlikle kalınız.

DaNgEr900, Leno'X ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.