1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyuncu koltuğu vs makam koltuğu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Hilalimsin tarafından 19 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

1. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar

Oyuncu koltuğu saçmalığından arınmış biri olarak siz değerli kardeşlerime sormak istiyorum
    malum fiyat farkı çok fazla bin tl gibi bir fark var israf yapmanın bir anlamı yok
    fakat hem uygun hemde oyuncu koltuğu tarzında kafa kısmını yaslayıp rahat edebileceğim bir makam koltuğu tavsiyesi rica ediyorum

2. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar,

Bu ürünü öneriyorum. Üretici ile iletişime geçip deri yerine kaliteli kumaş döşetin, oturma kısmına ekstra rahat olması için ekleme yaptırın 50 TL gibi bir ücret olur genellikle. 450 TL civarı bir ücret ödersiniz. Öneriyi arkadaşımdan aldım. Tüm gün boyunca rahat bir şekilde oturabilir ve uzanabilirsiniz. Yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı?

Hilalimsin bunu beğendi.
  3. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhaba, ben de bu tarz bir koltuk arıyorum ama malumunuz tekerlekli sandalyeyle direksiyon-pedal kullanınca sandalye ordan oraya gidiyor. Bildiğiniz güzel rahat ve TEKERLEKSİZ model var mı? @Hapton

4. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar,

Belirttiğiniz özellikte bir koltuk önerim yok. Fakat bu ürünü satın aldığınızda satıcı ile iletişime geçip, ürünün tekerleksiz olmasını belirtirseniz onlar size ürünü tekerleksiz bir şekilde hazırlayacaklarını düşünüyorum.

makinistfanlari bunu beğendi.
  5. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler.

6. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    ya da kilitli tekerlekler daha iyi fkir direksiyon kurmadığın zaman kitlemene görek yok rahatça ileri geri yapabilirsin

makinistfanlari bunu beğendi.
  7. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ya bu tekerlekli ve döner koltuklarla nasıl oyun oynuyor millet çözemedim olmadık yerde dönüyor hele ets2 hiç oynayamadım:D boşuna aldım öyle duruyor:)

8. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tavsiyesi olan konu altına yazarsa sevinirim

9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen oyunu nasıl oynuyosun ki hocam? Bende var (ofis koltuğu tekerlekli), santim kıpırdamıyor (ben istemeden).

Varsa eski bir ofis koltuğunu, koltukçuda deri kaplama yaptırabilirsin. Ben elimdekinin süngerleri öldüğünde, kendime göre yaptıracağım.

10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    pedala basarken illa döndürüyorum koltuğu yada arkaya gidiyor veya direksiyonu çevirirken koltukta dönüyor.:D zaten gerçekte de arabanın koltuğu sabittir;)