1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 Genel İstek Konusu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 23 Nisan 2019 başlatılmıştır.

1. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu anlattıklarınız bir çoğu olmaz çünkü scs oyunu geliştirmek yerine habire dlc ile para kazanmak derdinde. Tamam kazansın ama hep de aynı olaylar olmaz ki. Biraz da oyuncuların istekleri dinlensin.

2. Gorkem09

Gorkem09

278
    374
    250
    1-Sis farları.Artik görüntü olmaktan çıkıp sis farları en azından yanmalı.
    2-Arac içi aydınlatma ışığı.Aracın içinde lamba varken onu yakamıyoruz bu saçma birşey.
    3-Eski galeri sistemi.Eskiden galeri içinde tırları görebiliyorduk o sistem bence çok daha iyiydi.
    4-Dlc paketlerini herkes görebilmeli bence.Ben para verip aliyorum başkaları görmüyor.Bence dlc paketlerini herkes görse beğenip alma ihtimali artacaktır.

3. TalhaKYHN

TalhaKYHN
    Plaka

38
    15
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Şerit takip sistemi eklenmeli tabi şuanlık bir hayal ..

4. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    bazı fikirler güzel ama bazıları bilgisayar özellikleri kötü olan oyuncular için kötü örneğin al araçlardaki animasyonlar bir şehirde en az 100 al araç olsa hepsinin aynı anda sileceği çalışsa adam oyunu oynayamaz ve şerit takip sistemi sen o kadar rahat olmak istiyorsan neden bidaha oynayasınki al şerit takipe görevleri yapıp kazan parayı falan bunlar scs nin işine gelmez ve saçma olur çünkü adamlar bu oyunu biz oyuncular oyundan gerçek para kazanalım diye yapmadılar

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Kugel

Kugel

61
    12
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    DLC yi iade edebiliyorsun zaten

6. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Ben sadece 1. maddeye katılmıyorum çünkü gerçek hayattan düşünelim benim vw marka arabam olsun ama yaşadığım şehirde o markanın servisi yoksa ya sanayi yada diğer markaların yetkili servisine gidiyoruz.

7. requered

requered
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    16
    17
    15
    Scania ve daf için modifiye paketi var bunların içeriği biraz daha genişlesin ayriyetten diğer tırların dokusu geliştirilsin onlar için de modifiye getirsin, kirlenme vb diğer istekler zaten yıllardan beri istenilen bir şey ama bu scs ye dişli bir rakip çıkmadığı sürece bunların gelmesi bir 10 seneyi bulur :D

8. AEmre35

AEmre35

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Hala Tekerlerin sibop kapaklarını çalamıyoruz bence önemli bir özellik ve gelecek güncellemede geleceğini tahmin ediyorum. @Sukru Yz

mexiumut, ssv4x ve Sukru Yz bunu beğendi.
  9. Sukru Yz

Sukru Yz
    Plaka

602
    2.576
    270
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Evet haklısın Emre. Çok istediğim bir şey benimde. Birde artı olarak camı ve klimayı açabilsek güzel olur. Mesela benim farımın birisi böyle bir süre geçince bozulsa vs. çok güzel olur. Onu böyle tamir falan etsek.

Cemsnbc ve AEmre35 bunu beğendi.
  10. Kugel

Kugel

61
    12
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    4.yazdıgın TMP ile alakalı.

Gorkem09 bunu beğendi.