1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji PlaysTV Oyunu Kayıt Etmiyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Matrixlord13 tarafından 6 Mart 2019 başlatılmıştır.

1. Gulf20

Gulf20
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

242
    63
    150
    Yapmadığım ayar kalmadı programı da yönetici olarak çalıştırdım ama yok, kaydetmiyor oyunu. Bakıyorum oyunu oynadığımı görüyor ama kayda başlamıyor. İlk çıktığı günden beri her gün başka bir sorun.

2. schilbS

schilbS
    Plaka

24
    175
    83
    120
    Volvo
    benim de öyleydi şöyle çözüm buldum,bilgisayarında indirdiğin programlar dosyası var dowloads diye yazar internetten indirdiğin bütün programlar orda oluyor genellikle ordan playstv nin uygulamasını bul bide ordan dene yani büyük ihtimalle olucaktır aynı hata bendede vardı çünkü

3. Amirim4530

Amirim4530
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bu sorunu bende yaşamıştım çözüm bulamayınca beta sürümüne geri dönmüştüm.Beta sürümü ben kullanırken harika çalışıyordu,uzun zamandır kullanmıyorum.Son durum hakkında bilgim yok ama beta sürümünü bir dene derim.

4. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bende bunu kullanıyorum oyundan çıktığında çekmiş olduğun kaydı görmek istiyorsunuz sanirsam ayarlarinizi bana gösterirseniz yardımcı olurum bildiğim biseyse 1.5 senedir felen kullanmaktayım

5. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    Oyunu kaydetse de nereye kaydettiğini arasam. Oyunu kaydetmiyor. Bende Shadowplay yükledim sıkıntısı yok kaç saat adamı sinir hastası ettiler daha da plays kullanmam.

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  6. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ayarlarda sole bısı de var kayıtta ama sen ısaret basınca ayarlanmıs sure aralıgını cekıp sana gosterıyor o sekıl ayarlama yapmıs olabılırısn belkıde

7. SgtFairyTale

SgtFairyTale

29
    46
    70
    TruckersMP Profili
    Bunun yerine ekran kartının video kaydetme programını kullanabilirsin. Daha kaliteli ve akıcı bir içerik ortaya çıkar.
    AMD ekran kartları için Relive programı vardır.
    Nvidia ekran kartları için Geforce Experience programı vardır.

8. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    plays tv cidden yeni başlayıp çözemiyince çok sıkıntı bende oyuna giriyorum kendisi otomatik kaydediyor

Uzman Oyuncu bunu beğendi.
  9. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Doğru olan o degilmi benim de ole