1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Washington: Kentsel Simgeler

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve ' Jaqen tarafından 19 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ufak bir uyarı, Amerika'da 2 tane Washington var. Biri eyalet olan Washington, diğeri de Maryland eyaletindeki Washington, ki bu da Amerika'nın başkentidir. Eyalet olan Washington ise ülkenin doğusundadır :)

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Karıştırmışsın kardeşim :) DLC ile gelecek olan Vaşington Eyaleti ülkenin batısında pasifik okyanusu kıyısındadır, doğusunda değil. Başkent Vaşington ise ülkenin doğusundadır ve Maryland eyaletinde değildir. İki eyalet sınırı arasında Özerk bölgededir District of Columbia'dır bu bölge.

Son düzenleme: 23 Şubat 2019
    xuey-s bunu beğendi.
  3. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben de onu dedim zaten, doğusunda derken Pasifik Okyanusu'na karşı demek istedim :) Ayrıca sen deyince acaba yanlış mı yazmışım diye baktım, ülkenin başkenti evet Maryland eyaletindeymiş.

4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Doğu sağ taraf batı sol taraf. eyalet olan yani DLC ile gelecek olan Vaşington ülkenin batısında. aşağıda kırmızıyla işaretli yer vaşington eyaleti. Başkent vaşington yani vaşington DC ise pasifik okyanusunun çok uzağında. denize kıyısı olmasa bile Atlantik okyanusuna yakın

Washington DC Maryland eyaletinde değil kardeşim niçin ısrar ediyorsun? Maryland ve Virginia eyaletlerinin arasında özerk bir bölge ve hiçbir eyalete bağlı değil kendi başına bir bölge başkent. Bu bilgileri nereden edindiysen kaynağın yanlış. yani senin dediğin şuna benziyor bilecik çok küçük bir il ama Eskişehir gibi büyük bir şehre komşu. bilecik eskişehire bağlı demiş gibi oluyorsun.

https://washington.org/ Washington DC resmi web sitesi, en doğru bilgiye buradan ulaşırsın daha ne diyeyim, sayfayı Türkçeye otomatik çevirerek okuyabilirsin. sitede ayrıca haritalar da var

Son düzenleme: 23 Şubat 2019
  5. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sağol, Maryland'de olduğunu sanıyordum başkentin :) Kırmızıyla gösterilen yerin Washington olduğunu biliyordum zaten :D

6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Önemli değil kardeşim :)

7. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili

Sukru Yz, 38 KAYSERİLİ 38 ve Extreme bunu beğendi.
  8. Sukru Yz

Sukru Yz
    Plaka

602
    2.576
    270
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Gayet güzel bir içerik olmuş. Ama keşke SCS her şeyi DLC'ye bağlamasa.