1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Editör Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wearekamyoncu tarafından 26 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. wearekamyoncu

wearekamyoncu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    9
    90
    Renault
    TruckersMP Profili
    Merhabalar;
    Editöre heveslendim ve yeni başladım ama aklımda ufak sorular var.
    1- Haritaya ekstra şehir nasıl eklenir?
    2- Editlediğimiz tabelayı oyuna nasıl ekleriz
    3- Promods modellerini kullandığımız zaman oyuna girerken promods u indirmek gerekli olur mu?
    Şimdilik aklıma takılan sorular bunlar cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Forumumuz da bildiğim kadarıyla harita işleriyle uğraşanlar yok ama internetten araştırma yaparak aradığın bilgilere ulaşabilirsin ve evet promods modelleri için harita modunu indirmen gerek.

3. yasin28a

yasin28a
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    1 oyun dosyalarında def/city klasöründe şehir dosyaları var, onların birini kopyala düzenle aynı klasör sırayla moda koy.
    2 tabela biraz daha zor ama tam hatırlamıyorum. Onu def/world/sign diye bir dosya olacak o dosyanın içine yeni satır ekleyeceksin.
    3 promods modeli kullanıyorsan sen zaten indirmişsin, olmadan kullanamazsın. Haritayı başkaları kullanıcaksa onlar da indirmeli.