1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Banka hesabı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Samet Ates tarafından 17 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. eyp1727

eyp1727
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    valla hayatımın hatası oldu iş bankası düşündüm ondada devlet hazineye el koydu muhabbeti dönüyo bu gidişle herkez gibi en para gidicem la bir kartın 4 ayda hiçmi yararı olmaz abi alın size kamu spotu hay böyle işe ben zaten yaw mastercard temassız diye geçtim temmasız hata verdi bir kere daha kullanmaya yemedi hani su konuyu gördükten sonra bir 15 20 dk düşündüm dedim ben cıkmaya karar verdim düşündükten sonra büyük ihtilma bügün arıyım iptal ettirecem kartı

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Enpara kullan. Ben de ünideyken başvurmuştum. Adam özel geldi, bir sefer buluşamadık, aradı, dedim dersteyim ama şu saatte müsaitim, o saatte buluştuk.

1. Hesap işletim ücreti yok,
    2. Kart ücreti yok.
    3. Fatura vs öderken işlem ücreti almıyor.
    4. EFT ücreti kesmiyor.
    5. Kampanyası vardı, yılda 1-2 defa istediğin bankamatikten para çekebiliyordun masrafsız. (Tam özelliklerini unuttum, uzatmış olabilirler).
    Kısaca, enpara al, tam öğrenci işi. Tamamen kullanmama rağmen, aldığım yıldan beri (2012) 300 küsür lira kâr etmişim (eft, hesap işletim ücreti vs ödemeden). Aktif kullansam kesin 1000 lira kâr etmiştim.

3. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

27
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    O zaman hesabı nasıl kapatıyoruz onun hakkında bilgi alabilirmiyim

4. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Enpara, Finansbank'ın ürünü. Enpara müşteri hizmetlerini ararsın, kapatmazlarsa da gidersin bir Finansbank şubesine o kadar.

5. asker1222

asker1222
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    51
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    müsteri hizmetlerin arayınca hesapı kapatırlar ve ama onca banka ıle calıstım ben en guzelı enpara kesınlıkle unıverıte hayatımda 4 tane banka degıstırdım bunların ıcınde ısbankası , garanti , zirrat bile vardı ama şuanda çalısmaya hayatına basladım ve yıne aynı sekılde bankadan bankya gectım ama suan maas hesabım degılde ozel kendı hesabım enpara

Razor3214 bunu beğendi.
  6. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    En yakın akbank şubesinin önüne gel kardeşim. Önündeki kapiyi itele ve sağ ayaginla gir. Hemen sag veya solunda güvenlik olur bi srlam cak . Ondan sonra orada bir makina olur orada vergi numarani kullanarak sıra al. Sonra bi otur bekle. Dinkkk diye bi ses gelcek siranla ayni oldugunda git hemen otur merhaba de ben banka hesabi actirmak istiyorum. Flaan vart curt ssna sorular soracak. Onlari cevaplarsin. Sifre belirlersin sozlesmeleri imzalarsin kartini alip cikarsin. Cikarkende o hani girdiginde selam caktinin guvenligede kolay gelsin de kardesim..

ssv4x bunu beğendi.
  7. Mr UsLu

Mr UsLu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

204
    41
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben de 15 tatilde ayarladım. Aynı durum var bende de

Hocam artık kurye bakıyor abime de temsilci gelmişti kurye oduğu icin başvurudaki adrese geliyor direk... Eskinden ajanda kalem verirlerdi o bile gitmiş :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Şubat 2019
  8. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

27
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    istedigimiz yere gelmiyorlarmı

9. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geliyorlar. Arıyor ya da mesaj atıyor seni gelen temsilci . Eğer o an uyuşamazsan, başka zamanda anlaşıyorsun.