1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Unreliable Connection Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve serhatp22 tarafından 31 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. serhatp22

serhatp22
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

2
    0
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhabalar, ETS2 MP'ye girdiğimde yoğun olan bir yere doğru gittiğimde, oradaki garaja gittiğimde (Calais,Duisburg) veya oyun donduğunda,takıldığında unreliable connection hatası alıyorum. Bazen hatadan sonra yeniden bağlanmayı deniyor, bağlandığında ise fatal error hatası veriyor. Bunun bir çözümü yok mudur?

2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bununla alakalı TruckersMP çok fazla açıklama yaptı diye biliyorum bi işte oyuncularla alakalı bir bizimle alakalı diye şimdi yanlış bilgide vermiyeyim ama çözümü yok diye bliyorum ama dediğim gibi ben yanlış olabilirim...

Extreme bunu beğendi.
  3. Death Warrior

Death Warrior

24
    81
    20
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamda konu açacaktım aynı sorun bendede var TruckersMP ekibi yakın zamanda çözecek diye açıklama yapmışlardı ama hala birşey yok 2 gündür bu hata yüzünden oyun oynayamıyorum.

4. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Konu açmaya ne gerek var ? Zaten onlarca konu var.Aratmak zor olmasa gerek ? @Death Warrior

iruneachteam bunu beğendi.
  5. M4Vi

M4Vi
    Plaka

19
    71
    74
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bu Sorunu Defalarca Kez Bende Yaşadım Yaşıyorum, Kalabalık Yerlerde Oyuna Girmeye Çalışıyorsan Büyük İhtimal Bu Yüzden Oluyor, Ana Menüdeyken "Sür" Tuşuna Basmak Yerine Uzaklarda, Kimsenin Olmayacağını Düşündüğünüz Yerlerde Garajınız Varsa Oraya Hızlı Git Seçeneği İle Gidin.
    Ben Eu2 Sunucusunda Bu Hatayla Karşılaşıyorum, Tenha Yerlerde Olmuyor, Umarım İşinize Yarar.
    Garaj Yöneticisinin Kısa Yolu "G" Harfidir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.