1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu gerçekten ban sebebi mi?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Elijah tarafından 3 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Elijah

Elijah
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    https://www.youtube.com/watch?v=pKdWz4fL4pA&feature=youtu.be

Arkadaşlar ileride yolun blocklandığını görüyorum bu yüzden haritadan bakıyorum kimse gelip gidiyor mu diye güvenli olduğunu görünce ters şeride girip gitmeye başlıyorum ve hızlı değilim ani bir şey olsa aniden durabilecem fakat bu yüzden ban yiyorum.

Not:Oyunu 3 yıldır oynuyorum buna benzer milyonlarca hareket yaptım ve yapanları gördüm sadece kick atıldı ilk defa bu yüzden ban yiyorum bu gerçekten banı hak edecek bir şey mi? herkes böyle bir şeyde kick yerken ben ban yiyorum. Bu arada yolu bilerek blocklayan arkadaş kick yemiş ban bile yememiş ben haritadan kontrol edip güvenli bir şekilde geçerken ban yedim.

2. mTnJustWatch

mTnJustWatch
    Plaka

46
    13
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tehlikeli Kullanmadan Yemişsin Sanırım Üzüldüm

3. Elijah

Elijah

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    Evet tehlikeli kullanıştan dolayı yedim de yol blocklanmış haritadan kontrol edip 60 ı aşmadan yavaş yavaş gidiyorum kimseyi mağdur etmeden bunun cezası kick yani 3 yıldır bu olayı yaparım ben 3 yıldır da wrong way sebebiyle kick alırım ban yemek nedir yolu blocklayan adam ban yemedi.

4. Ugur89

Ugur89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    236
    128
    170
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hem ters yönde ilerliyorsun hem tehlikeli sürüş var. Bide konu açıyorsun :) Daha ne denebilir ki!

5. Elijah

Elijah

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    tehlikeli sürüş nerde 60 ile manevra yapmadan düz gitmek mi ?

6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Ters yolda sürmek, yol bloklanıyor diye ters yolda gitmek zorunda mısın? Diğer insanlar sıkıntılı mı da bekliyor?

38kayserili ve RundownTiger53 bunu beğendi.
  7. Elijah

Elijah

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    admin görevini hızlıca yapsa o yol açılırdı bende o hamleyi yapmazdım. Ayrıca göz var nizam var haritadan önce bakıyorum sonra ilerliyorum boş yolda neyin tehlikeli sürüşü otobanda gece 2 de boş yolda 270 km/h ile gidince polis ceza yazmıyor oyunda boş yolda mı tehlikeli sürüş oluyor?

8. Elijah

Elijah

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    Konuya o kadar sığ bakıyorsunuz ki benim burada vurguladığım olayı bile görmüyorsunuz. Ben yanlış olan bir şeyi savunmuyorum. Uzun zamandır yaptığım ve hemen hemen oyunda herkesin yaptığı şeyin cezası kick olmasına rağmen benim ban yemem. Ben 3 senedir bu tarz hamleler yapıyorum 3 senedir kick dışında bir ceza almadım.

9. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    bloklama demişsin de ben bloklama göremedim.Her şey olması gerektiği gibi sen de acele edip soldan kaçmaya çalışmışsın fakat haklı ban.

10. Elijah

Elijah

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    0:00 da sağda bir turuncu tır var bloklayan kişi o

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.