1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Çalışmayı durdurdu hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hakan271905 tarafından 11 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. hakan271905

hakan271905
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    130
    26
    55
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar herkese selam mp den ban yedikten sonra sp oynuyayım dedim sonra sıkılıncı full dlc li indirdim neten steamde madi durumdan dolayı hiç dlc alamamıştım oyunu kurdum bi defa oynadım sonra girmeye çalıştımda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sizce neden ne yapmam lazım
    KLAVYEM BOZUK BİRAZ YAZIM HATALRI İÇİN KUSURA BAKMAYIN

2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    dostum sanırım oyun dosyaların veya saven bozulmuş yeni save indir bir dene hazır save'ler var yine olmazssa steam gir ets 2 sağ tık özellikler yerel dosyalar oyunun bütünlüğünü doğrula.

3. hakan271905

hakan271905
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    130
    26
    55
    TruckersMP Profili
    yok kardeşim stemdeki oyunumda sp ye giriyorum korsan olarak indirdiğim oyunda dlc li olanaa girdiğimde hata veriyor ilk başta hata vermiyordu ama şimdi olmuyor nedense

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.