1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Okuldaki akuacılara karşı önlemler ve tavsiyeler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve tralonewolf tarafından 22 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. tralonewolf

tralonewolf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    474
    103
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geçen konu https://forum.wotmp.com/konu/siniftaki-akuacilara-karsi-onlemler-ve-tavsiyeler.30768/ bu
    sınıftki akuacılardi bu konu okul genelindeki akuacılar sınıftakiler her neyse arkdaşsınzı ama okuldakiler cok farklı bi sınıfa girersiniz laf atarlar keko bunlar akuanın bi üstü bunlar laf atalar kantinde kaynak vs cok var bunlara karşı önemlerde benim bi fikrim yok bunu sizlerden dinlicem ha bide dıaşrdan gelip sınıfta keko keko hareketler yaparlar nike fosfor üstler özellikle sıfır bir özentileridir kendileri sınfıtakilerin kalemlerini dızarlar onların tabiri ile bunlardan korunmak için yapabilcek tek şey onların bulundu ortamdan uzaklaşın Ha bide unutmadan dıaşrdan gelip 50 kUrUş varmı derler yok dersen 1 lira varmı derler evet sizin tavsiyeniz ne bu konuda
    REİSİ UNUTMADAN
    cIkIşTa gÖrCeN sEn

2. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle sağlam dövüş kanalından gard almayı öğrenebilirsin.Bu arada kavgalarda sakın öfkeyle hareket etme.Karşıdakinin gözüne bakman lazım.Çünkü gelebilecek darbeleri görmen lazım.

Bu arada kavgaya gerek yok.Psikolojik baskının önüne en kral kavga bile geçemez;)

3. tralonewolf

tralonewolf
    Plaka

25
    474
    103
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    bikez akuacılar sözlü mülakaşaya girmez direk dalar bide bunların cevresi var sürü gibiler bide onlara bişe ypamana gerke yok onalr bulaşıyor suçsuz olsan bile

4. arkan varsa hiç korkma eğer yoksa korktuğunu belli etme ama yanında onlar bıçakla vs geliyo adam gibi dövüşmezler Kapışacağın kişi iri ve sen zayıf sen geçmiş olsun

5. tralonewolf

tralonewolf
    Plaka

25
    474
    103
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    aga bunlara ayarı vercen fake hesaplarla karı kız hesapları ile rezil kepaze edicen asdjnjasf

efkarligamer bunu beğendi.
  6. aynen ha :P

7. aNxious

aNxious
    Plaka

26
    102
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    şöyle bi söz var bilirsin belki " etinden korkanın kemiğini ..... " diye kimse bişey yapamaz pısırık kalma yeter para isterse param bana kadar var diyip geç üstüne gelirsede kekolar zaten zayıf olur uyuşturucu madde içtikleri için boşluguna vur gitsin eğer tanıdıgın varsa sağlam mahalleden felan söyle ona 2-3 gün beraber gidin zaten 4. gün seninle aynı yerden bile geçmez kekolar öyle korkaktır kanka

tralonewolf bunu beğendi.
  8. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şanlıurfa'da bana da çok bulaşmışlardı sonradan arkadaş çevresi kurdum, bana karışamadılar onlara sadece bir korku yetiyor. Sen yine de bulaşmamaya çalış tekken, sürü gibi olduklarını hepimiz biliyoruz :D