1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ets2'Mpde Haksız Veya Hatalı Olan Kullanıcılar İçin Server Açılması ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve UmuT 52 tarafından 20 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. UmutY

UmutY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

47
    19
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gün Geçtikçe Ban Yiyenler TruckersMp Coğalıyor Hatalıda Olsa Gözden Kaçıp Haksız Yerede Olsa Sizce Mantıklı Olurmuydu Server Açılması En Azından Daha Temiz Alan Olurdu Diye Düşünüyorum

Sizin Kararınızı Yorum Şeklinde Seviyeli Olarak Görmekten Mutlu Olurum Haydi Yorum :)dsa

NNNuf bunu beğendi.
  2. Cold

Cold
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

607
    528
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Açılsa Bile EU4 Gibi No Collisions Bir Alan Olmalı Bence.

3. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    gündemde bile olmayan şey hayaller versus hayatlar :D

Cold bunu beğendi.
  4. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.353
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kişisel sunucuları bekleyin..

HellorD bunu beğendi.
  5. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    o zaman perma yeriz hocam boşa beklemeye gerek yok :D :cay:

TheKingTR ve Cold bunu beğendi.
  6. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haksız yere banlanan varsa zaten itiraz eder de. Anlamadığım neden adam zaten haksızsa veya hatalıysa bir de üstüne bunlar için server açılsın? O zaman cezanın bir anlamı kalmıyor. Neden ekstra bir uğraş verilsin? :H Cezaevi gibi bir şey mi? :D Ha illa ben ban yedim, diğerleri gibi 10 adet key almadım oynamak istiyorum diyen varsa. Açacaklar serveri yapacaklar hız limiti şehir içi 20, şehir dışı 50. 50 çok 40 yeter. Kırmızıda geçene auto kick. Kurallara uymayı öğrenene dek cezaya göre bu sv de zaman geçirip belli bir süreyi doldursunlar. 6 aydan başlasın 1 yıla kadar falan ne bilim... :P Yani bazı cezalarda ekstradan para da alınabilir. Türlü türlü ceza var artık cezanın ağırlığına göre bir şey yapılır.
    Hoşuma gitti he... server da seviye olabilir bak. Atıyorum eu1 için single da 25 saat eu2 de sürebilmek için eu1 de minimum 100 saat eu3 de 200 gibi... hatta son seviye sv da daha önce 3 ten fazla ceza almamış olmak falan geliştirilebilir. En sonunda pro sürücüler en yüksek sv de buluşsun ve huzur içinde sürsün. Sonuçta o kadar yükselmişim niye o riski göze alıp düşeyim trollük yapayım. Yeni key alsam sıfırdan başlayacağım. Yani sadece ceza olmasın hem de uslu oyuncular bir şekilde ödüllendirilsin :masum:

Son düzenleme: 20 Temmuz 2018
    kalenderonur bunu beğendi.
  7. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.353
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mantık olarak düşünürsek perma banlı kişilerinde girebilmesi lazım oraya çünkü hiçbir kural geçerli olmayacak :D

UmuT 52 bunu beğendi.
  8. Berkay4050

Berkay4050
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

73
    13
    60
    DAF
    TruckersMP Profili
    Güzel fikir.

UmuT 52 bunu beğendi.
  9. Gervasken

Gervasken
    Plaka

139
    28
    170
    MAN
    TruckersMP Profili
    Olabilir aslında eu4 gibi bir server açılmasınada gerek yok bu kişilerin çoğu trollden yiyor banı çünkü :)

10. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    İstedikleri kadar Server açılsın bu millet sabit yollara takıldığı sürece bu düzen değişmez.oyunu ahali genel haritaya yaymadiktan sonra ne yapsalar boş fikrimce

RaichuTR bunu beğendi.