1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kararsızlık...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve umutberk0618 tarafından 17 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Sizce Fransa+Italya mı
    Ats+Fransa+Special Transport mu

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Multi oynamıyorsan, Fransa+İtalya, promods gibi harita modları için gerekli.

Multi oynuyorsan harita dlc'si alma çünkü yollar boş, kozmetik dlc'lerden al, tuning pack vs, illa harita lacağım dersen İtalya al.

HellorD ve umutberk0618 bunu beğendi.
  3. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Bende zaten boya paketleri yok
    Italya yok fransa yok special transport yok onun dışında full ve multiplayer oynuyorum ama harita gezmek kesfetmek en buyuk zevkim ve oyundaki amacım :) Ama Ats ye kaç kere alıcam dedim başka şeyler aldim vazgecip sonra da hep pisman oldum o nedenle ats biraz daha yakin geliyor :D Siz ne önerirsiniz?

Son düzenleme: 17 Temmuz 2018
  4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Başka bir oyun. :)

5. Eagle Vision

Eagle Vision
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    333
    234
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Fransa ve italya da baya güzel yollar var ama multiplayer da yollar biraz boş olabiliyor.

6. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Arkadaşlar ben galiba Ats + Ets 2 Special Transport + Fransa

7. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ats`yi pek fazla tavsiye etmem araçlar az ve tırları biraz ağır başlı ama harita olarak mükemmel mp ortamı ise iyi ve sakin ets2`nin ana haritasını toplasan o kadar etmez :D anca modlarla felan idare edersin dicem doğru düzgün harita vb. modlarıda yok ama special transportu her türlü almanı öneririm farklı bir deneyim katıyor oyuna :) italya ile fransa haritasını ise hiç oynamadığım için birşey diyemiyeceğim maalesef.

umutberk0618 bunu beğendi.
  8. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Neyse offf Ats almıcam tırlarını beğenmiyorum zaten onun yerine fransa+İtalya alacağım daha iyi mod da kurarım singlede. Tamam konu kilit.

TheKingTR bunu beğendi.
  9. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    haklı , ben'de o kadar aldım harita dlc'si italya'yı en fazla 5 kez oynamışımdır fransayı 3 kez felan .

10. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Yani sizce ne alsam ama ben oyunu günde 7 saat oynuyorsam 5 saati harita turu. 2 saati duis calais git gel ben o nedenle map almak istiyorum ve Özgur59 un da dedigi gibi mod da yukleyebilirim Herkese tesekkurler

HellorD bunu beğendi.