1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Omsi 2 alınır mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve albaywolf tarafından 22 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. albaywolf

albaywolf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Omsi2 almayı düşünüyorum çünkü crack olayı kolay değil bir sürü uğraştırıyor satın alıp uğraşmayım diyorum ama emin değilim. Bu oyundaki her mod paralı mı? Paralıysa sadece oyunu satın alıp modları elle yüklesem sorun olur mu? Bir de DFGT ile oynayabilir miyim?

2. Batu17

Batu17
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

140
    51
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Alınmaz.Bende 80GB mod vardı.Oyunla beraber hepsini sildim.Güzel oyun fakat grafikler kötü.Yeni nesile uygun değil.Bu devirde oynanmaz.

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Simulasyonlarda grafik aranmaz, piyasadaki en iyi otobüs simulasyonu ama o kadar para verilmez, alırsan İstanbul haritasını ve akbil ses modunu indirmeyi unutma.

HellorD bunu beğendi.
  4. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bence satın alma. OMSI oynamış biri olarak söylüyorum bunu, steam'da incelemedim fakat grafik yönünden idare eder ama simulasyon yönünden dünyada tek geçer. Bu yüzden satın alma 80 lira çok pahalı. OMSI 1 gayet kolay kurulumlu modlarıda aynı şekilde, onu dene istersen.

5. Recep1752

Recep1752

19
    160
    24
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence alma onun yerine bus simulator 18 al hem onda mp özelliği var

6. TELKESEN38

TELKESEN38