1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ekran kartı ve telefon

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Walker tarafından 18 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. Walker

Walker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Dostlar, ben ekran kartı veya telefon almayı planlıyorumda. Acaba Dolar veya Euro kuru kaça sabit veya güncellediler mi ? Eylül- Ekim gibi almayı düşünüyorumda kuru güncelleme gibi olasılık var mı ? Ona göre almayı düşünüyorum?

2. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle konu açtığınızda sabırla beklemeniz gerekmektedir. Müsait olan ve konuyla ilgili bilgisi olan kişiler zaten cevap yazacakalrdır. Eğer cevap gelmiyorsa da bu boş yere spam yapıp mesaj sayısı kasmamak içindir.

Her seçim döneminde maalesef ülkemizde karışıklık olup döviz kuru tavan yapmaktadır. Seçimden sonra var olan hükümet devam ederse istikrardan dolayı döviz kuru düşecek ve olağan seyrine girecektir. Ancak alışılmışın dışında bir sonuç çıkarsa onu tamamen yaşayıp göreceğiz. Maalesef ülkemiz üzerinde oynanan çok fazla oyun var ve seyir ne olur Allah kerim. Bu postu herhangi bir siyasi kaygı gütmeden ekonomi bilgisi ile yazdım. Cevap yazacak arkadaşlar lütfen siyasi düşüncelere girmesinler.

Alışveriş yapacağın tarihte muhtemel fiyatlar daha uygun olacaktır. Bu da benim düşüncem. İyi forumlar dilerim :)

UlasCaNN ve nash99 bunu beğendi.
  3. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Sorumun pek cevabını alamadım aslında. Teknosa ve Vatanda Dolar ve Euro sabitlendi mi sabitlendiyse kaçta? Ve amacım mesaj kasmak değil. Bakan veya Takan olmadığı için mesaj atmıştım :(.

Son düzenleme: 19 Haziran 2018
  4. SScrack

SScrack
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Orada sizi kastederek birşey yazmadım. Eğer cevap gelmiyorsa insanlar konuyla ilgili olarak bilgiye sahip olmadığı için konuya boş yere cevap yazmıyorlardır.

Şuanda vatandaki dolar kuru ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Forumda vatan bilgisayarda çalışan kişiler vardı onlara da sorabilirsiniz veyahut vatan bilgisayara mail atarak sorabilirsiniz.

eshop@vatanbilgisayar.com

UlasCaNN bunu beğendi.
  5. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Peki Teknosa'nın dolar ve euro kuru hakkında bir bilginiz var mıdır ?

6. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim hiç bir firma doları euro yu sabitlemez. Sadece kdv indirimi yaparlar. Malum önümüz seçim. Şu ana kadar doların artışını hepimiz gördük. Seçim sonrası ne olacağına bakmalısın, sonuç değişmezse cihazını al gitsin. Eğer sonuç değişirse neler olacağını göreceğiz...

7. SScrack

SScrack
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    UlasCaNN bunu beğendi.
  8. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Seçimden sonra düşedebilir çıkadabilir ama dolar çıktığı zaman mağazalar KDV indirimi yapıyor genelde o indirimlerde almaya çalış

9. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    seçimin sonu ne olursa olsun seçimden sonra elektronik ürünlere %10-15 zam var, dolar seçimin durumuna göre bir süre inecek sonra 5tl'yi geçecek, mevcut iktidar kazanırsa ertesi gün git alacaklarını al.

UlasCaNN, Paarthurnax ve Emir78 bunu beğendi.
  10. TuggY TR

TuggY TR
    Plaka

34
    10
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ya hocam dolar inse %1 iner çıktığı zaman %5 çıkar sen doları bekleme bence :)

UlasCaNN ve Damacan bunu beğendi.