1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Topluluk Moderatör Ekibi

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 24 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sevgili Oyuncular,

Bir zamanın başlangıcından bu yana, Forum Moderasyon ekibi TruckersMP forumlarının temiz tutulduğundan ve yayınlanmakta olan herhangi bir içeriğin forum kurallarımıza uygun olduğundan emin olmakla ilgiliydi. Forum Yöneticisi olduktan sonra, ekibin yönünü değiştirerek toplumla etkileşime daha çok odaklandım. Bu bizi bugün burada duyduğum şeye getiriyor. Ekibimiz arasında bazı tartışmalardan sonra, yeni bir takım oluşturmaya karar verdik - Topluluk Moderatörler Ekibi (CMT). Aşağıda, bu rütbe ile ilgili bazı sorular belirledim. Başka sorularınız varsa, bunları aşağıdaki yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Yeni bir takım mı?

Şey, aslında değil ama buradaki fikir, yeni bir ekip oluşturmak ancak forum, dil ve discord Moderatörlerini bu başlığın altına yerleştirmektir. Bu, Forum Moderatörleri ve Discord Moderatörlerinin bir şekilde ortadan kaybolacağı anlamına gelir, sadece bu yeni başlık altında bulunacaktır.

Tam olarak ne oluyor?

Yukarıda belirtildiği gibi, Forum, Dil ve Discord Moderatörleri yukarıda belirtilen tek sıralamaya girecek, böylece artık üç takım olmayacak.

Neden?

Bu üç takımın daha verimli çalışmasını sağlayacak. Şu anda hem forum hem de discord takımını aynı şekilde yönetiyorum, bu yüzden onları birleştirmek mantıklı değil mi? Evet, öyle. Bu aynı zamanda ekiplerin birbirleriyle daha kolay iletişim kurmasını sağlayacaktır.

Bu, ilgili takımlarda olanlar için ne anlama geliyor?

Bu takımlarda bulunanlar, halihazırda yaptıklarıyla tam olarak kalabilecekler, ancak ekstra bir şey yapma veya hatta yeni bir şeyler bulmak için rollerini değiştirme seçeneklerini de alabilirler. Discord Moderatörler, Forum moderatörlüğüne geçebilecek ve tam tersini yapabilecekler.

Böyle bir yapının eskisine kıyasla ne gibi faydaları vardır?

• Çoğunlukla ekibin daha verimli yönetilmesi ile ilgilidir, her ikisi de aynı kişi tarafından aynı şekilde yönetilen aynı türden bir iştir.
    • Aynı çatı altında hem Discord hem de Forum için ihtiyaçlara göre işe alım yapılmasını sağlar.
    • Yeni bir şey denemek istediğinizde kolay bir aktarım sağlar.
    • Ekiplerin dil becerilerini daha verimli kullanmalarını sağlar. Rolünüz olmasa bile, tüm takım üyelerinin birbirlerine yardım etmeleri beklenir.
    • Destek / Oyun Moderatör üyeleri dil ihtiyaçları konusunda yardımcı olabilirler. Artık gerekli olduğu / onaylandığı özel bir durum olmadıkça Oyun Yöneticilerini hem GM hem de Discord Mod olarak kabul etmeyeceğiz. Ayrıca, Discord Moderatörleri olan tüm mevcut Oyun Yöneticileri de böyle kalacaktır.
    Alım nasıl olacak?

Forum Yöneticileri için alım bölümünü "Moderatörler" olarak adlandırılacaktır. Bu tüm Topluluk Moderatör ekibini kapsayacaktır. Hangi tecrübeye ve oyuncunun kabul edilmeleri için Forum Moderatörlüğü veya Discord Moderatör olmak isteyip istemedikleri ile ilgili sorular olacaktır.

"Discord Moderatörü" olan oyuncular Game Moderatörlüğüne geçebilecek mi?

Evet. Topluluk Moderatör Ekibi, Forum Mod ekibinin olduğu gibi görülmelidir.

Bu takımı kim yönetecek?

Yukarıda belirtildiği gibi, ben (@ChrisPatrol) bu takımı yöneteceğim.

Ama sen Forum Mod Liderisin?

Ancak, bu, "Topluluk Yöneticileri Ekibi" (CMT) ile uyumlu olacak şekilde "Topluluk Yöneticisi Yöneticisi" (CMM) olarak yeniden adlandırılacaktır.

Topluluk üyesiyim, Discord'a yardım etmek için takıma katılma gereksinimleri nelerdir?

• Discord hesabınızın TruckersMP profilinize bağlı olması gerekir;
    • Bir Forum Hesabınız olmalıdır (Gönderi içeriği sayımı gerekliliği yok);
    • Son iki hafta boyunca, en azından her iki günde bir Discord'da aktif olmalısınız;
    • Discord ve Forumlar hakkında çok az uyarınız olmalı;
    • Son 6 ayda hiç yasaklanma almamalısınız.

Daha fazla sorunuz varsa onları aşağıda sorun :)

ChrisPatrol,
    Topluluk Denetimi ve Topluluk Yöneticisi.

Opssory bunu beğendi.
  2. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    @CumaliBzdmr hocam,
    benim kafama takılan bir soru var. Benim discord ile aram pek iyi değildir. Fakat forum moderatörü olarak aranıza katılmak isterim bu mümkün mü ?

3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu konu sadece truckersmp forumu için geçerli.

Opssory bunu beğendi.
  4. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne zamandır bu anı bekliyordum birden görünce heyecandan "TruckersMP forumlarının" cümlesini bir hışımla okumuşum :D Teşekkürler.

ahmet91 ve TheKingTR bunu beğendi.
  5. Atamedia

Atamedia
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

73
    27
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Discord bilgim var alımlar ne zaman olucak (Kaçırmış olabilirim)

6. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Alımlar açıldığında bu konudan (https://goo.gl/Dz8WaK) bildiriliyor zaten ana sayfada womp sekmesinde de çıkıyor ordan da anlayabilirsin :D

7. Atamedia

Atamedia
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

73
    27
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Peki belli bir tarih oluyormu

8. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belirli bir tarihi yok rastgele forumun gidişatına göre lazım olursa oluyor.

UcanKawun bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.