1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adminin reportlarımı reddetmesi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Just Watch tarafından 18 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Just Watch

Just Watch
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

19
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar yine çok değişik bi olayla karşılaştım Andriandor isimli admine yeni bir report attım bu admin arkadaş görünce sadece oyundan kicklenebileceğini söyleyip reddetti ? Daha önceden bende yaptığımda 2 kere ban yemiştim kicklenmemiştim ayrıca kickleyince yine devam edecek kuyruğa girmemeye :/

(Videonun en başındaki 654 ü söylüyorum arkadaşlar)

Video : https://youtu.be/4HTG67eibtw

Son düzenleme: 21 Nisan 2018
    Oyuncu Adam bunu beğendi.
  2. Furkan altuntas

Furkan altuntas
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

36
    141
    52
    90
    DAF
    Admınden admıne değişiyor bende bazen aynı report u 2 defa atıyorum bırı reddedıyor bask aadmın kabul edıyor malesef boyle farklar var.:)

Just Watch bunu beğendi.
  3. FoxiTR

FoxiTR
    Plaka

26
    174
    108
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu oyunu insanları Banlatmak için oynamayın Abi adam sana dokunmamış etmemiş ne gerek var rapor yollamaya sen oyununa bak salla bu arada olay Kick lik Banlık bir durum yok adam ters şeritte iken karşıdan gelen araç yok ve sol çimenlere çekiyor sonrasında geriye doğru çimenlerden gidiyor yani banlık bir durum yok :)

DesertEagle26 ve RaichuTR bunu beğendi.
  4. K Ertekin

K Ertekin
    Plaka

56
    36
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets rapor serisi yapıyorsun sanırım da biraz alttan almaya bak. Ne başın ağrır, ne baş ağrıtırsın. Hoşgörü önemli :)

UzmanCavus ve RaichuTR bunu beğendi.
  5. Just Watch

Just Watch

19
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Trafiğin en arkasına geçmeden çimenlerden gidip başka birisinin önüne atlayıp iyice trafiğin oluşmasına sebebiyet vermek ban değilde kick öylemi ? Ben yapınca 2 ayrı admin tarafından banlanınca suçumu kabullenip appeal bile atmamıştım ordaki bekleyen 50 kişi neden trafiğe giriyor o zaman çimenlerden gitmek daha mantıklıysa herkes çimenden falan gitsin o zaman zaten report bile attım kick falan da atılmadı banlanmadığı sürece bunu yapmaya devam edecektir belki de o önüne geçilen adamda reportlamıştır onu da reddetmiştir aynı şeyi sende yaşasan sende benim gibi yapmazmısın ? :)

6. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bırak kendi kafalarına göre takılsınlar, ben içimden hallediyorum öyle olayları :D

7. FoxiTR

FoxiTR
    Plaka

26
    174
    108
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Büyük ihtimalle yapmazdım adam kimsenin önüne atlamamış sadece ters şeritten gelip seni geçtikten sonra çimenlere girmiş bu süreç içerisinde karşından gelen yok sonrasında geri ye doğru YOLA ÇIKMADAN geri geri çimenlerden GERİYE doğru gidiyor.

8. Just Watch

Just Watch

19
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    ama ben videonun en başındaki 654 ü diyorum senin dediğin kişiyi demedimki :D

9. Just Watch

Just Watch

19
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar videonun en başındaki çimenlerden giden elemanı diyorum ben yanlış anlaşılma olmasın :D

10. FoxiTR

FoxiTR
    Plaka

26
    174
    108
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    dediklerim onun içinde geçerli fakat bundan sonra böyle bir konu açacağın zaman videoda geçen olayın dakika ve saniyesini söylesen daha iyi olur. İyi Formlar

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.