1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Euro Truck Simulator 2 multiplayer

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Okg 038 tarafından 19 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yardım
    Arkadaşlar bu İskandinavya dlc görevinde temel reis (İskandinav ya marinalarina yat taşıyın) görevi, şu iki şehre sonunda buldum götürdüm
    • Esbjerg(Danimarka)
    • Oslo(Norveç)
    • ama
    • Stockholm(İsveç) buna bir türlü bulamıyorum kaç gündür ne yapmam gerek çözümü varmı
    • Not : bazı bilmeyen arkadaşlara duyurulur o bölgelere yat ⛵ tasinmiyor yakıt taşınıyor..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Mart 2018
  2. mexiumut

mexiumut
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1-)Bir kaç kez uyumayı dene ve garajdan garaja ışınlanmaya çalış.
    2-)Ekonomiyi sıfırla (https://forum.wotmp.com/konu/ets2-mp-is-cikmama-sorununa-cozum.66/)
    3-)Son çözüm yolu diyebilirim. Virtual Speditor programını kullanarak görevi tamamlayabilirsin. (https://forum.wotmp.com/konu/virtual-speditor-ile-kendi-isinizi-olusturun.13314/) programı indir ve oradaki talimatları yaptıktan sonra söylediğim yerleri doldur.
    • Kaynak -> Yükü teslim alacağın şehir. Yakın olsun diyorsan Linköping,Vasteras ve Uppsala'yı seçebilirsin.
    • Şirket -> Yükü teslim alacağın şehirde bulunan firmaları listeler. Örneğin Renar Logistik firmasından ya da Norrfood firmasından alabilirsin.
    • Hedef -> Yükü teslim edeceğiniz şehir. Temel Reis görevini tamamlamak için siz burada Stockholm'u seçeceksiniz.
    • Şirket -> Yükü teslim edeceğiniz şehirdeki firmalar. Siz burada Marina'yı seçeceksiniz.

• Yük -> Götürmek istediğiniz yükü bu bölümden seçeceksiniz. Yine aynı şekil temel reis görevini yapabilmek için yat götürmelisiniz. Bu bölümde Yacht isimli dorseyi seçeceksiniz.
    Bütün işlemleri yaptıktan sonra Yükü ekle butonuna bastıktan sonra Kaydet butonuna tıklayın.
    Oyuna dönün ETS2 Ana menüsünde Kaydet&Yükle Bölümünden hızlı kaydeti seçin. Yükü teslim alacağınız firmaya gidin ve Yat(6 Ton) dorseyi alın ve Stockholm'a doğru yola çıkın :)

Okg 038 bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teşekkür deneyeyim kardeş. Umarım faydası olur kaç gündür deli etti

mexiumut bunu beğendi.
  4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş en son programı indirdim ama kaynakta İskandinavya Ülkeleri şehirleri yok vede hedefte de gelmiyor
    hep almanya şehirleri geliyor

Son düzenleme: 20 Mart 2018
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.