1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sürekli Yavaş Gidip Sollamaya Çıkınca Hızlananlar

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve alpiskender2334 tarafından 19 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alpiskender2334

alpiskender2334
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    307
    63
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar, adam 20 ile gidiyor sollamaya çalışınca hızlanıyor banlandım ama kayıtta duruyor hala ben bunu raporlasam kabul edilir mi?

2. SemihOZTURK

SemihOZTURK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    252
    66
    140
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    50 nin altında gitmek yasak zaten sollama yapılan yerlerde video kaydın varsa kabul edilir

3. purppLz

purppLz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    391
    590
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    En sinir olduğum oyuncu tipi...
    Ulan 55 ile gidiosun C-D arkanda trafik oluşuyor bari biraz sağa geçte sollayayım birde bu yolda 100 ton taşıyan var eğer ağır yük taşıyacaksanız iskandinavya,fransa,italya ve yakında gelecek olan Baltık ülkelerinde sürün zaten C-D arası yarış pisti olmuş durumda...

schilbs ve MertOguz bunu beğendi.
  4. Scoop

Scoop

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    böyle türlerde var çeşit çeşit insanlarla dolu mp dün gece sabaha karşı oyuna girdim adam yüksüz 30-40km ile gidiyor virajlarda sollamadım takip etmeye devam ettim trafiksiz yolda sollamak için sinyal verdim uzunları yaktım selektör yaptım korna çaldım ve ben yanına gelince hızlandı daha sonra yavasladım ve kenara cektım oda yavasladı sımdı bu adama ne söylemem gerek? allahından bulsunlar milletin oyununu haram ettiler

5. Gorkem09

Gorkem09

278
    374
    250
    Bu da bir çeşit trol tabikide report etmelisin.

6. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    su tipleride ekleyek konuya açılmışken takip mesafesı korumayım gelim arkadan vurunca rec rep diyenler onlara selam yolluyom
    bide su tipler var hız sınırına uyarak giderken adam arkadan karsıdan geleni göre göre sollamaya cıkıyo carpıyo sonra rec rep diyo onlarda selam olsun

yasin28a bunu beğendi.
  7. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Böyle bir durumda çekin kenara varsa benzinliğe vs bi 5 10 dk mola verin gerekirse güzergahı değişin bırakın o delirsin bana sataşmadı diye kısaca no panik no stres ;)

8. LorenitaLGSTCS

LorenitaLGSTCS
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    388
    52
    70
    TruckersMP Profili
    oyunun koyduğu hız sınırında giderse ortadan gidebilir. Bu yarış oyunu degil.

yasin28a bunu beğendi.
  9. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Daha demin aynı olayı yaşadım çok sinir edici.

10. purppLz

purppLz

20
    391
    590
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ama arkasında trafik oluşturucak hızdaysa bence bir sorun sonuçta yoldaki hıza ayak uydurmak zorunda

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.