1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ats sisl modu sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve celal_1433 tarafından 4 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. celal_1433

celal_1433
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sisl mega pack modunu çalıştıramıyorum aktif ediyorum modu mesela yan koltuğa yolcu oturtacağım yok kabine aksesuar ekleyeceğim yok neden olabilir.

2. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    steam oyun a sag tikla ozellikler de yerel dosyalar de dosya butunlugunu dogrula de bi dene olmasi gerek bagzen virusten yapa biliyor

3. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim ets 2 orjinal ama ats değil ondan olabilir mi bir oynayıp deneyeyim beğenirsen alayım diyordum ats yi.

4. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer indirdiğiniz oyunda cabin aksesuar dlc si yoksa çalışmaz diye biliyorum

5. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oda var ne yaptıysam olmuyor zaten beğenmedim ats yi yolları ve çevre güzellikleri hariç hiç iyi diyebileceğim yanı yokmuş almaya da gerek yok belki şimdilik oyunun çok eksiği var daha yolu var yani oyunun baya bir gelişmesi lazım tır markası ve sayısı az ets 2 de ilk çıktığında böyleydi zamanla çok iyi bir oyun oldu ats de belki zamanla oynanır hale gelir biz yine ets 2 devam :).

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.