1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Süreleri Rastgele Veriliyor

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve hmos12 tarafından 21 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LastPlayer

LastPlayer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

496
    134
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ban Süreleri Rastgele Atılması Aşırı Mantıksız Birde Üstüne Anlayışsız Adminler Çıkınca Durum iş içinden çıkılmaz oluyorhttp://plays.tv/video/59e38cd43bc3788ceb/scv
    O videoda Kullandığım Direksiyon Sebebiyle Maalesef Sorun yaşadım. Snopy V 18 180 Derece Direksiyon almanızı önermem böyle kazalar oluyor. Ancak bu videoya 8 gün ban atılınca Oha denilmeyi hak ediyor.
    Bence orda 2-3 en fazla 5 gün ama 8 gün nedir? Sadece Motor arızası alan adama Sürtmüşüm Ve Biraz Hızlı Gelmişim Okadar.Birde bu arkadaşa bakalım Truckersmp: RizerHard
    Kasıtlı Olarak Çarpmış. Orda Hafif bir hata sonucu 8 gün ban yiyorum Truckersmp nin bu duruma el atması gerekiyor. Düşünceleriniz Neler Bunları Merak ettiğim için bu konuyu açma isteği duydum ?

Son düzenleme: 21 Ekim 2017
  2. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Maalesef ilk 3 ban adminin insiyatifine kalmış :(

3. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk 3 ban admin takdirine kaldığı için o an ki ruh hali çok önemlidir. Konuya koyduğun ban videosu ile aldığın ban videosu aynı değil, onu düzenle istersen. Ban videondan Inappropriate Overtaking, Reckless Driving, Ramming sebepleri olduğu için sürede o kadar şaşırılacak bir şey yok. Geçmiş olsun.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.