1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu ban doğru mu?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve amonraa tarafından 24 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SametShn0

SametShn0
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    62
    23
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yani aslında senin en baştan beri hatan var bence. Neden diye sorarsan kontrolsüz bir şekilde soluna bakmadan yola çıkmışsın. En baştan beklesen hiçbir sıkıntı olmazdı. Eğer o adam olmasa bile sen orada ban yiyebilirdim. Beklemen gerekirdi. Benim düşüncem bu.

2. sozalin12

sozalin12
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    22
    10
    30
    Volvo
    Hep aynı bahaneler. Kasıyordu da göremedim de kayıt alamadım da mouseum bozuktu da. Kayıt alamazsan aksini iddia edemezsin. Ya sitem etmeyin böyle böyle oldu kaydım yok nasıl ispat ederim diye. Besbelli yanlış çıkış, bari gelen var mı yok mu diye GPS e bak öyle çık be kardeşim. Hatta ilk bakman gereken taraf sol taraf, sen kimse gelmiyormuşcasına ağır ağır çıkıp yolu kapatmışsın. Yol hakkı olan birinin yavaşlamamış olması senin davranışını da haklı çıkarmaz, yol onun. Evet reckless driving saçma olmuş, trolling ve blocking'den ceza alman gerekirdi. Trial adminlerin tecrübesiz olduklarını düşünmüyorum çünkü trial adminliğe getirilmeden önce de TMP takımındaydılar.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Eylül 2017
  3. Babylone

Babylone
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

17
    6
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Evet samet, benim de tabi ki hatam olmadığı söylenemez. Ama asıl sorun ben yolu hesaplamış tam dönüşümü tamamlayacakken (ortada dönüşü engelleyecek bir sorun yokken) önümdeki tırın ani fren yapmasından dolayı duraklama yapmak zorunda kalmaktı. O da tam o esnada geldi zaten. Sonra da sonuç bu. Bilgisayar kayıt esnasında kasma yaptığı için de kendi tarafımdan kayıt yapamıyordum. Yoksa ben bu oyunu çok saygılı ve kurallara uyan bir şekilde oynuyorum. Neyse, yine de cevabınız için tşk. ederim.

4. astigmatizm

astigmatizm
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    16
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Herkes tecrübeli eleman ararsa tecrübesizler ne zaman tecrübelenecek. İki de bir trial diye belirtmeniz hoş hareketler değil.

İnsandır, hata yapabilir. Size düşen yapılan hata için şikayet başvurusudur. Olmadı mı feedback atmaktır. Ama trial diye üstüne vura vura konuşmak, ne sizi yüceltir ne o kişiyi aşağılatır.

Deneme adminlere tahammül etmelisiniz ki işinde ustalaşsın ve raporlarımıza bakan daha çok admin olsun ve sonuç olarak geri dönüşleri hızlansın değil mi ?

Videoya gelirsek, iki tarafta suçludur benim nezlimde. Videoyu çeken ile siz ya beraber ceza almalıydınız ya da sizin de ceza almamanız gerekirdi.

5. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Benim gördüğüm burda banlık hiçbirşey daha çok videoyu alan şahıs suçlu çünki madem o kadar video almış yavaşlaması gerekir tabelalarda bile hız sınırı var hem itiraz hem de feedback yapın derim.

6. Babylone

Babylone

17
    6
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Adminden olumsuz yanıt aldım. Şimdi feedback açtım. Teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.