1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Online 2 saat oynama hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Mudy tarafından 25 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mudy

Mudy
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    4
    0
    0
    Selamlar...
    Forumda ve oyunda yeniyim Steamden Ets satın aldım ve 11 saat gibi bir oynamışlığım var online oynamak istiyorum fakat Truckers sitesinden oyunu indirmeye çalıştığımda
    • Hesabınızda Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator bulamadık, lütfen hesabınızın genel olarak ayarlandığından ve en az 2 saat oynadığınızdan emin olun.
      Hatasını alıyorum
    • Profilim HERKEZE AÇIK ETS YÜKLÜ 11 saat oynadım
      Başka eksik varmı sizce ?

2. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. Mudy

Mudy
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    4
    0
    0
  4. Belirttiğiniz steam adresinde oynama saatiniz 5 dakika yazıyor, steamden oyunu satın almadan (crackli sürüm) önceki oyun saatinizi bahsediyor olabilirmisiniz ?

5. Mudy

Mudy
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    4
    0
    0
    İnternetide yeni kurdum oyunu açarken hep masaüstündeki ets den oynadım steamdeki ets den açmadım acaba bundanmı

6. Evet internetten indirdiğiniz sürüm orjinal olmadığından steame işlenmez, TruckersMP kaydolurken steam profilinizdeki oyun saati baz alınır. Yani oyunu steamden açıp tekrardan 2 saat oynamanız gerekmekte.

7. Mudy

Mudy
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    4
    0
    0
    Çok çok teşekkür ederim sağolun

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.