1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Save Dosyam Belgelerimde Gözükmüyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hsngencer tarafından 25 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar dün aksam format attım. steam i D ye kurdum.Tüm oyunlarda d de..simdi ets ye girip kayıtlı save dosyami yapiştircaktim ki belgelerim klasörüm bomboş.ama oyun kayıt ediyor.bir yere kayit ediyor yani.bulamadım bir türlü.belgelerimde degilse nerdedir arkadaşlar.

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    C:\Users ve D:\Users üzerinden kullanıcı seçip Belgelerim klasörünü kontrol edin, işletim sistemini nereye kurduğunuzu bilmediğimiz için tam yorum yapamıyorum.

3. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam işletim sistemim c de. c yi temiz ve boş tutmayı seviyorum.pc daha hizli calisiyor. belgelerim e gizli dosyaları goster dedim bişey cıkmadı.2 ihtimal var. users e belgelerim den ulaşılmıyor galiba.
    ya users dosyasının icinde yada onedrive tarzı bulut var.onun icine atiyormus..ne yapmami tavsiye edersiniz?

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Bulut depolamaya kayıt yaptığını sanmıyorum. Bilgisayarınızın arama bölümüne "Euro Truck Simulator 2" yazarak tüm dosyaları aratabilirsiniz veya bilgisayarınız ve siz müsaitseniz Teamviewer ile bağlanıp dosyaları kontrol edebilirim.

5. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    şuan işteyim.aksam burda olursanız id ve password veririm.

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Windows 8 veya Windows 10 kullanıyorsanız formattan sonra OneDrive özelliğini açmışsınız sanırım. Bu yüzden OneDrive klasörüne kaydoluyor. Bunu kapatmak için saatin ordaki OneDrive(bulut) simgesine sağ tıklayıp ayarlara girin ve ayarları şöyle yapın:

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  7. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynen hocam.buldum sonunda.yanlız format atmıştım.ben hic bişey acmamıştım.kendisi direk acıyormuş.hatta internette cok araştırdım cok şikayetci olanlar var.sadece oyun save i degil telefonunu bile baglasan tel deki fotoları filan aliyormus hemen.millet isyan etmiş ozel fotomu sormadan nasıl aliyor diye.ben bilgisayar acılısında one drive i otomatik başlatma secmiştim.o sekilde save i normal belgelerime atmışti.tekrar aktif edip bu ayarida yapayım ozaman.

8. AloneKiller

AloneKiller

384
    148
    145
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bence bundan sonra nolur nolmaz önemli şeyleri flash belleğinizede yedekleyin :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.