1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) YKS Team EU Turkey Map v1.37.x

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve volkanyldrm053 tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. ByEmirhan

ByEmirhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

597
    163
    160
    Trafiğe Türk polis arabalarından koysalar daha gerçekçi olur.

2. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    YKS Team tarafından geliştirilen Türkiye haritası için 1.27 sürümü ile ilgili açıklama aşağıda yer almaktadır.

'' Hepinize Merhaba Arkadaşlar. Bir Çoğunuzun da Bildiği Üzere Uzun Bir Süredir Sayfamızda Paylaşımlarda Bulunmuyorduk. ETS 2'ye 1.27 Versiyonu Kısa Süreli Bir Beta Sürecinin Ardından Tam Versiyon Olarak Gelmiş Bulunmaktadır. Bizde Bu Belirsiz Ortamda Herhangi Bir Paylaşım Yapmaktan Kaçınmıştık. Haritamız Şuan İçin 1.27 Versiyonu İle Uyumlu Değildir. Yani Yeni Sürümde Haritamızı Kullanmak İstediğiniz Taktirde Hatalar İle Karşılaşmanız Kaçınılmaz Olacaktır. SCS Son Sürümde Oyunun Ana Dosyaları Üzerinde Önemli Değişiklikler Yapmış Olduğundan Dolayı Modellerimizin Hepsi Yeni Sürüme Uygun Bir Şekilde Elden Geçirilmek Zorunda Kalmıştır. Sizinde Bildiğiniz Üzere Haritamızın Büyük Bir Bölümünde Kendi Modellerimizi Kullandığımızdan Dolayı Model Sayımız Oldukça Fazla Bulunmaktadır. Bu Modellerin Hepside Yukarıda Belirttiğimiz Gibi Elden Geçecek Olduğundan Dolayı SCS'nin ETS 2 İçin Getirmiş Olduğu Bu Yeni Formatı Haritamız Üzerinde Sorunsuz Bir Şekilde Çalışır Hale Getirmemiz "Bir Kaç Ay" Gibi Bir Süre Alacaktır. Sıkça Gelen Sorular Üzerine Bu Açıklamayı Yapma Gereği Duyduk. Umarız Aklınızdaki Soruların Yanıtlarını Bulmuşsunuzdur. ''

Ozan Ceylan ve volkanyldrm053 bunu beğendi.
  3. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    1.27 beta sürümü tamamlandı mı ?

4. SScrack

SScrack
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    ETS 2 için 1.27 güncellemesi geldi ancak MP sürümü için güncelleme gelmediği için şuan online oynanamıyor. Sürümü 1.26 yaptığınızda online girebilirsiniz.

5. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    benim steamde hala 1.27 public beta yazıyor ama temporary 1.27 yazmıyor henüz

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Orası herkeste öyle. Eğer 1.27 istiyorsanız hiçbir betaya katılmayın. 1.26 için temp1.26 seçin.

volkanyldrm053 bunu beğendi.
  7. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    hiçbir betaya katılmayı işaretle

8. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    o zaman biraz daha bekleyeyim Türkiye haritası 1.27 ye convertlensin öyle geçeyim.tek oynadığım harita o olunca tek profil oynuyorum. ama yardımcı olduğunuz için sağolun

9. Agent On Truck

Agent On Truck
    Plaka

33
    92
    45
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam ben bunu indirdim ama henüz yükleme yapmadım çünkü nasıl yapılıyor bilmiyorum ilk defa bir harita denicem çünkü 2 sorum var;
    1)çıkan dosyaları nereye yapıştırcaz
    2)güncellemeler var kurulum yapmadığım için en son halinin tamamınımı indireyim

10. SScrack

SScrack
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mod henüz 1.27 sürümü ile uyumlu değildir. Eğer sürümünüz 1.27.x ise yüklemenizi tavsiye etmem, güncel farklı haritalara bakmanızı tavsiye ederim.