1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar zula şüpheli program tespit edildi ?!!

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve MeCe tarafından 3 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. MeCe

MeCe
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    9
    0
    15
    devre dışı bıraktım yine aynı sorun

2. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Format atarsanız şüpheli profram kalmayacak ve Zula tarafından şüpheli profram tespit edildi uyarısını almayacaksınız.

3. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    senin sorunun tamamen virus programindan kaynaklaniyor virus programin varsa devre disi birak tekrar dene duzelicektir>>>>

4. MeCe

MeCe
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    9
    0
    15
    sorun çözüldü regedit yazdım çalıştıra ordan hkey clases root olana cheat diye aratıım ordan çıktı zaten cheat engine yazıyordu sildim şuan sorun yok

5. AhmetBey20

AhmetBey20

24
    8
    12
    55
    TruckersMP Profili
    battleeye programını indirmeni tavsiye ederim unturned oynarken kurmuştum zulada bende aynı hatayı alıyordum engelledi artık hiç problemim olmuyor .

6. KutayAnkara

KutayAnkara

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    bilgisayar temizleme programlarından olabilir ccleaner gibi...

7. trol112

trol112
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    1
    0
    0
    bendede aynı hatayı veriyorda düzeltebildinmi veya ban mı yedin

8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    3 yıllık konuyu hortlatmışsın ama şöyle anlatayım. Sistemini Malwarebytes programı ile taramanı öneririm, sonra görev yöneticisi içinde aktif çalışan programlara bakmanı ve varsa cheat engine gibi uygulamaları silmeni öneririm. Ardından şuradan açılışta çalışan uygulamalara bakıp, varsa yine şüpheli uygulamaların çalışmasını kapatmalısın. Kayıt defteri temizliği de öneririm. Programı açıp, arama ile (CTRL+F) istenmeyen girdileri temizleyebilirsin. Ancak bunu yaparken dikkatli olman gerek, yanlış silme sistemi bozabilir.

Yazdıklarım içinde, kelime veya kelimeler bu şekilde altı çizili ve kalın yazılıysa, orası tıklanabilir link demektir.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  9. hakanefe4444

hakanefe4444
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    6
    0
    10
    Hile Kullanıyor Olmayasın ?