1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Zula oyunu hakkında bilgi edinme

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve HiLALiMSiN tarafından 9 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    tavsiye etmem herşey paralı parayı basan düdüğü alır misali 1 ay 1 hafta 1 gün mü ne veriyor ama çok altın istiyor millet en iyi silahla oynarken sen kötü silahla oynuyosun haritalar desen csgo çakması kısaca csgo çakması

HiLALiMSiN ve drsnalt2 bunu beğendi.
  2. Mehmet Moldova

Mehmet Moldova
    Plaka

29
    48
    17
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    İlla Oyun sana bir şekilde para yatırmaya zorluyor ona yatırıyıyon bir sürü veled veled+hile çok bence hiç uğraşma al cs daha iyi

HiLALiMSiN ve Tosunpasa bunu beğendi.
  3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hile olmaz. Güvenlik var. Oyuna girerken overwolf açık oluyor bazen, o açık diye oyundan atıyor mesela.
    Ama para mevzusu doğru. Para vermeden stok silahlarla oynayayım diyorsun, adam para yatırmış iyi silahı var.
    Buna rağmen oynarsan benim gibi bayağı bir rütbe atlarsın. Çok takılma. Ücretsiz zaten. Zamanın geçer.

HiLALiMSiN bunu beğendi.
  4. KaanBBulut

KaanBBulut
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    385
    140
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ben silah tutuşundan dolayı oyunu pek sevmedim bir çok kişiye öyle silah tutuşu güzel gelirken bana bkz: crossfire gibi silah tutuşları daha güzel geliyor öbür gibi grafikleri gayet iyi adamlar yapmış ya

HiLALiMSiN bunu beğendi.
  5. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Onu bilmem de eğer bedava ve para yatırılmayan bir oyun istiyorsan Project Reality oyna. (Oyun squada benziyor biraz zor ama fazla arkadaşla girdiğinde çok zevkli oluyor)

HiLALiMSiN bunu beğendi.
  6. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar oyunu test ettim arada girip oynarım ama para vermem

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.