1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Zula oyunu hakkında bilgi edinme

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve HiLALiMSiN tarafından 9 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar

Türk yapımı olan bu ZULA,yı tavsiye edermisiniz ?

Ozan Ceylan ve BigLarge bunu beğendi.
  2. BigLarge

BigLarge

24
    89
    102
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yani Eğer Oyunda İyi Olursan Güzel Ama Para Gözcüler.Bir Yerden Sonra Para Yatırıyorsun Oyuna.Bağımlılık Yaparsa. :)

drsnalt2 ve HiLALiMSiN bunu beğendi.
  3. xazxaz10

xazxaz10
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    61
    18
    90
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyun şöyle paran varsa iyisin yoksa yeni kayıt olduğun için 2-3 gün hediye silahlarla oynarsın sonrası tırt. Millet para yatırıp silahlara + basmışlar silah almışlar. Tabanca modunda Glock alıyor tarıyordu en son. Bence hiç bulaşma . Oyun Türk yapımı fakat Türklere değer verilmiyor. Brezilya sunucusu var orada bizim parayla aldığımız silahları oyun parasıyla veriyorlar hemde sınırsız bir kere alıyorsun sende kalıyor sürekli. Alın burada herkes yakınmış. Türk oyunu olduğu için ilk çıktığından bu yılın başına kadar destekledim forumlarda övdüm anlattım ama Brezilya sunucusu muhabbetini öğrendiğimde anladım. Oyunda her şey çakma CS:GO haritlarının isimlerini değiştirerek birebir aynısını kopyalayıp yapıştırıyorlar. CS:GO da skin muhabbeti tutu diye desen getirdiler. Buyrun Brezilya sunucusu hakkında

HiLALiMSiN bunu beğendi.
  4. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Oyunu 2-3 yıl önce oynamıştım çok güzeldi herkes kolsuzda o Zaman'lar bir de para yatırıp artı basma olayı şuanki kadar kötü değildi. Kimse oyuna para yatırıp silah almıyordu. Ama gün geçtikçe yenilik yapalım derken oyunu batırdılar. Şimdi insanlar para yatırıp diğer insanların oyun zevkini bozuyor bu yüzden uzun zamandır oynamıyorum.

HiLALiMSiN bunu beğendi.
  5. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk çıktığı günden beri o kadar reklamı yapıldı hiç gözüm tutmadı bi merak edip indirmedim bile bu türk oyunlarının hepsi para göz oluyor birde türklerden destek bekliyorlar :D

HiLALiMSiN bunu beğendi.
  6. x-tram89

x-tram89
    Plaka

107
    49
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
    HiLALiMSiN bunu beğendi.
  7. AloneKiller

AloneKiller

384
    148
    145
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyun güzel bi yönden tavsiye ederim ama diğer yönden oyunda parası olan 1-0 daha üstün yani para çeken silahları iyi olan her türlü milletin içinden geçiyo.

HiLALiMSiN bunu beğendi.
  8. MuhammedTR55

MuhammedTR55
    Plaka

73
    13
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim Katı konuşucam İndirme İndittirme! O oyunda ilk hesap açtığında 3 5 silahla insanın gözünü boyuyorlar.diğer ülkelerin sunucusundan para vermeye gerek yok!Steamden kaldırılmayı hak etmiş bir oyun.Kaldırılma Sebebini Söyleyim.Hep Destek Tam Destek Denilen Kampanyayla 5 yıldız verirsen oyuna awp alıyordun.AWP ALMAK BİLE PARALI PARALI ALSAN BİLE 24 SAAT! Kendisini Tanıtayıım Zula :Fakir Oynayamaz EDİTİONdur kendisi.Git para yatır csgo al.AMMMAN yaklaşma.Csgoda en azından SADECE 24 TL ödüyoruz.(indirimle tüm cs paketini 20tlye almıştım) ANLAYACAĞIN BU OYUNA HESAP AÇIP ZAMANINI KİRLETME!

HiLALiMSiN bunu beğendi.
  9. ByEmirhan

ByEmirhan

597
    163
    160
    Hiç önermem onun yerine Brezilya yapımı Black Squad var silahlar süresiz para yatıran/yatırmayan farkı neredeyse yok. Görev yapıp madalya kazanıp iyi silahlar alınabiliyor. Ben sınırsız Desert Eagle aldım mesela

HiLALiMSiN bunu beğendi.
  10. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Vay arkadaş olumsuz yorum aldı yala :(

drsnalt2 bunu beğendi.