1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Zula Hata Alıyorum

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve byforq tarafından 23 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. byforq

byforq
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

223
    31
    100
    Scania
    Zulayı Kurulum Dosyasını Açarken Bu Hatayı Alıyorum Yardım Edermisiniz.

2. HelmeS

HelmeS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program hatasının çözümü:

Bu hataya benim bulduğum çözüm şu şekilde.
    • Öncelikle indirme işlemlerini Firefox ile yapıyordum. Chrome kurdum ve indirmeleri Chrome üzerinden gerçekleştirdim.
    • AVG anti-virüs yazılımı kuruluydu antivirüs yazılımını kaldırdım.
    • Daha sonra geçen gün uzmanim.net'te tanitilan Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? programı ile bilgisayarı tarattım, bir kaç toolbar ve virüs buldu temizledim.
    • Bu işlemlerden sonra Chrome üzerinden yaptığım indirmelerde tüm exe dosyaları çalışıyordu
    yukarıdaki aşamalardan sonra The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program hatası çözüldü.

Benim gibi aynı hatayı yaşayan arkadaşlar olursa yukarıdaki aşamaları gerçekleştirebilirler.

3. byforq

byforq
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

223
    31
    100
    Scania
    Sagol Un Avg Yi Devre Dışı Bırakınca Kurulum Gerçekleşti. İyi Akşamlar

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.