1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yüz ve Vücut Bakımı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Wallirikz tarafından 16 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. Wallirikz

Wallirikz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar bugün kişisel bakımla ilgili bir konu açıyorum.Hem yüz hemde vücut kılları temizliyen makina alacağım ve aklıma gerek fiyatıyla olsun gerek tasarımı filan Gilette Fusion Proglide Styler aranızda kullananlar varsa ya bu alet hakkında bilgisi olanlar yorumlarda belirtirse sevinirim fiyatı 45 - 50 tl.

Aklımda olan 2. Cihaz Philips BG105 bununda fiyatı 50-60 tl arasında tasarımıda güzel fakat YouTube'de izlediğim bir videoda vücut kılladını keserken makinenin azına kaçıyor ve sürekli o kısmı temizlemek zorunda kalıyor ve bildiğim kadarıyla yüz tıraşı olunmuyor yada ben eksik araştırmışımdır.

Benim aklıma en çok yatan Gilette Styler her şekilde kullanılıyor ama birde sizlere danışmak istedim :)

2. AEmre35

AEmre35

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Reis`in üstüne tanımam :)

KutayAnkara ve eneskilic5567 bunu beğendi.
  3. Wallirikz

Wallirikz
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Böyle cevabı bekliyordum :D

AEmre35 bunu beğendi.
  4. DursunAltung

DursunAltung
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ucuz makine alayım deme :) Jilet kalıcı etki göstermez..[Epilasyon önerilir]

TheKingTR bunu beğendi.
  5. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    1 yıldır bunu kullanıyorum gayet memunum 2 - 3 traşa dayana biliyor, 5 traş kullanmışlığımı bilirim.

AEmre35 bunu beğendi.
  6. Wallirikz

Wallirikz
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yeh-her :D:D
    Hocam bende balta girmemiş orman yok kararımı verdim Philips BG 105.

AEmre35 bunu beğendi.
  7. Aethril

Aethril
    Plaka

33
    246
    314
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
  8. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

27
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ben Gillette stayler i uzun zamandır kullanıyorum oncelikle şunu belirtim ürün suya karşı dayanıklı ben 3 litre suda çalışır vaziyette 2 saat bıraktım ve hala çalışma ya devam ediyordu aynı zamanda 3 tane düzeltici başlıkları var birde sakal tıraşı olmak istersen onun aparatı var ucundaki jilet çıkartılabiliyor sormak istediğin soru varsa sor video felan istersende çekip sana atabilirim

9. Wallirikz

Wallirikz
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Gilette Türkiye YouTubeden araştırdım koltuk altı göğüs kısmını genital bölge traş ederken ilk önce kısaltıyor sonra jilet yapıyor benim zaten asıl amacım artık jilet vurmamak o yüzden BG105 daha mantıklı geliyor