1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yumurta Sevmiyorum Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Uorku tarafından 21 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. omgec0

omgec0
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    198
    90
    75
    TruckersMP Profili

onların peşinde değilim valla proteinmiş filan bak tüketebildim gıdaları yazıyorum sana aklına gelen ne varsa onlar yok bende

- köfte , balık , tavuk haşlama veya kızartma , patates kızartması , kıymalı börek , mantı ( sossuz ) hamburger ( domates turşu olmıcak )
    - pilav , makarna , salata ( mevsim salatası ) , nasıl yaşıyor dersen ( Allah'a emanet )

Razor3214 ve Extreme bunu beğendi.
  2. Uorku

Uorku
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ben bile yiyemem hemencecik midem kalkar vallaha sen nasıl yiyorsun oha ya işte demek Allah beni güçsüz yaratmış ki sen güçsüz kalıp güçsüz yaşıyacaksın demiş en iğrenç dış görünüşüm var vallaha millet ne kadar güzel dış görünüşü yüzleri falan benimki iyy bakmaktan bile utanıyorum büyüyünce ameliyat falan yaptıracam yani yaptırabilirsem.

vallaha bunu söylemekten çekinmiyeceğim keşke doğmasaydım millet ne kadar güzel bir yüz tipleri ve ne kadar güzel yüzleri saçları kolları var ama benimki iğrenç! yüz tipim kötüleşmiş keşke düzeltebilsem
    edit:keşke gözlerim de böyle güzel yemyeşil olsa ;(

3. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yumurta tüketmenin yaşı yok ki.Askerlik yaptım,ordada yiyemiyordum.Bir arkadaşa veriyordum domates karşılığında.

4. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    tmm

nedense kimse cevap vermiyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Ocak 2020
  5. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    söylediklerinizi denemedim çünkü haşlanmış yumurta çok kötü kokuyor ve tadı kötü bununla ilgili başka neler tüketicem zaten bünyem güçsüz küçüklüğümden beri yiyemiyorum buna peynir zeytin de girer vallaha bazen nadiren tüketiyorum en son yaz tatilinde tüketmiştim

6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Burnunu tıkayarak yiyebilirsin ben de tadı hoşuma gitmeyen şeyleri öyle yiyorum

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Japonlar bazı yemeklerine koyuyorlar. Sen de, parçalara ayırarak, yumurta kokusunu bastıracak kokusu olan yemeklere katabilirsin.

Bir sürü fikir verildi, daha ne denebilir bilmiyorum.

8. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.768
    255
    Yani tabiki sağlıklı beslenmek felan bunlar önemli şeyler ama yumurta yiyemiyorsan ve bazı yolları deneyip bir çözüme ulaşamadıysan yumurta yemek zorunda değilsin.Yumurtanın sağladığı besin kaynaklarını farklı yiyecekler yiyerek de temin edebilirsin.Uzmanlar,doktorlar,bilir kişiler vs. sürekli söyler kahvaltıda şunlar yenilmeli,en az 2 haftada bir balık tüketilmeli felan diye ancak 4/4 lük uyan insan sayısı pek yoktur diye düşünüyorum.Konuyu saptırmadan kısaca keseyim sevmiyorsan yeme,ölmezsin bir şey olmaz.Şu anda yediğimiz domates,patates,yumurta,tereyağı,peynir,süt ne geliyorsa aklına çoğu zaten zararlı.Hazır veya ev yapımı çok fark etmez hepsi zaten gdolu,organik değil.(Sebebi: Domates,patates tohumlarını bile ithal alıyoruz artık)

UlasCaNN bunu beğendi.
  9. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    kollarım incecik kemiklerime biri vursa sızlayıp acıyor millet yumurta tüketiyor ben sevmiyorum diye millet gülüyor manyak mısın falan diyor üzülüyorum...

10. aksarayli68

aksarayli68
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

59
    29
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Gardaş bu üçlü olmazsa olmaz zaten bian önce alıştır kendini yemeye derim birde doğal köy yumurtası ye arada fark çok.