1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yumurta Sevmiyorum Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Uorku tarafından 21 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. Uorku

Uorku
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ben menemen falan tüketiyorum sade yumurta sadece fazla tuzla tüketiyorum haşlanmış hiç yiyemiyorum zaten ben ayrıca küçüklüğümden beri yemiyorum ama yumurta çok ama çok faydalı sen yumurtadaki proteinleri başka hangi besinlerden alıyorsun ki?

2. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valla ben yaz kış domates yiyorum.Belki zararlı ama napayım.Domates olmadan peynir bile yiyemiyorum.

3. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    sen yumurta yiyebiliyor musun peki ya da zeytin falan yiyebiliyon mu

vallaha ben hiçbir şekilde yiyemiyorum bugün haşlanmış yumurta atıcaktım ağzıma atmak bile istemedim kokusundan midem kalkıcaktı ama nasılsa millet yiyebiliyor ben neden böyleyim ya bunun çözümü olsa keşke bünyem güçsüz zaten dış görünüşüm iğrenç yüzüm en kötü yüz Allah millete güzel yüz verir ama bana nedense kötüsü denk gelmiş resimlere bakarken bile utanıyorum kendimden :(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ocak 2020
  4. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Her zeytini yiyemiyorum.Zaten zeytini pek de sevmiyorum.Süt ürünlerini sevmiyorum pek fazla.Yumurtada bunların arasında olsada olur olmasada benim için.Ben bu yaşıma kadar öyle çok yumurta bile yemedim,allaha şükür gücüm kuvvetimde yerinde.Bence insan canı ne istiyorsa onu yemeli.Ben şahsen bir şey faydalı diye kendimi onu yemek için zorlamıyorum.Sende öyle yap bence.

5. AEmre35

AEmre35

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Ozan Ceylan bunu beğendi.
  6. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ben çok nadiren yiyorum zeytin zaten çok ekşimsi gibi bir tadı var süt ürünleri olarak süt tüketiyorum sade çikolatalı falan tüketiyorum peynir olarak sadece ve sadece kaşar yiyebiliyorum oda tostlardaki kaşar işte sen mesela yurtta kalsan orda öyle patates falan vermiyorlar senin yaşın kaç vallaha doğru söyle

niyeki :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Ocak 2020
  7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ozan Ceylan bunu beğendi.
  8. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    28 kardeşim.

9. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bu yaştaki insanlar yumurta falan tüketiyor sen askerlik falan yaptın mı nasıl yapıcan çünkü ordaki kahvaltı evindekine benzemez

10. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    vallaha bende yiyemiyorum Ama proteinini almak için yumurtalı ekmek yerim haftada 2 kez