1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yumurta Sevmiyorum Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Uorku tarafından 21 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. Uorku

Uorku
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    13 Yaşındayım ve yumurta sevmiyorum yani şöyle menemen falan yiyebiliyorum pankek yiebiliyorum ama tavada yumurta ya da haşlanmış yiyemiyorum yersem midem bulanıyor ve midem kalkıyor en son haşlanmış yediğimde kusmuştum hepsini tam attığımda ne yapabilirim yumurtadan alınan protein ve onun faydalarını başka hangi besinlerden alabilirim?
    edit: peynir ve zeytinde yiyemiyorum kaşar hariç ama şöyle su böreği,pizza,cheesecake falan yiyebiliyorum tek sade şeklinde yiyemiyorum peynir ve zeytini

Son düzenleme: 21 Ocak 2020
  2. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.399
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haşlanmış yumurtayı ben de pek sevmem fakat vücut için gerekli bir protein kaynağı bu yüzden ufak bir ekmeğin arasına koyup üstüne bol soğan birazda yeşillik ile yiyebiliyorum

3. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende haşlanmış yumurtayı yiyemiyorum.Yersem de beyazı az sarısı çok olmalı ve kayısı şeklinde olmalı.Ondan alacağın proteini başka şeyden alabilirsin fakat yumurta tok tutuyor.Ben ekmeğin arasına bir yumurtanın sarsı ve bir parça beyazını koyup,üstüne bol domates döküp limon sıkıyorum.Eğer miden kaldırırsa yumurtanın üzerine limon sıkabilirsin limon o yumurtanın kokusunu alıyor.Ben öyle yemeye başladım.

4. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    domates mi? ama domatesin mevsimi değil ki biz aldık kış domatesi çürüdü yazık oldu gittik çöpe attık

5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Safra kesende bir sorun olmadığından emin misin?

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. Meharslnv

Meharslnv
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    zeytin yeme peynir yeme yumurta yeme la en güzel 3 lü baba yenmezmi ya bizim burda adam vururlar masada olmassa anlamadım :H:U

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ocak 2020
    hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    nasıl yani ne demek istiyorsun sen??? beni korkutma sakın!

nasıl yani sorun şöyle mi karnımı mı ağrıtıyor ya da mideye zarar falan mı bunları bahsediyorsun bana anlatabilir misin cahil birisiyim biraz

tek ben sevmiyorum burda sevmiyen birsürü insanlar var ben sevmiyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ocak 2020
  8. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fazla korkman gereken bir şey yok. Ağrı vs. yapıyorsa bir kontrol ettir. Safra kesesinde taş birikmesi olabiliyor ve çoğunlukla yaşlılarda görünse de bazı genç yaştaki insanlarda da görülebiliyor. Safra kesesinde sorun olan insanlar da genelde yumurta ve bazı süt ürünlerini tüketemiyor. Sende kesinlikle var demiyorum ki doktor değilim, sadece bir arkadaşım yaşadı bunu. Aklıma geldi sormak istedim.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. dogubaba

dogubaba
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    108
    108
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    psikolojik küçük dostum. Psikiyatristten randevu almanı öneririm :cay:

10. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yok ağrı yapmıyor şükür sadece haşlanmış yiyince midem kalkıyor sarısından sıkıntı olmuyor ama haşlanmışta beyazında tam attım ağzıma kustum yumurtayı resmen

Psikiyatristten randevu mu? ne alaka randevu şimdi ne yapıcak bana ilaç falan mı vericek??