1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yüksek ping yüzünden kick

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Kerem Işık tarafından 19 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Kerem Işık

Kerem Işık
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar internet hızım uygun oyunda 68ms alıyorum fakat oyun beni yüksek ping yüzünden kickliyor.Bu sorun yüzünden online a giremiyorum kaç gündür:(:(

2. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Eğer ki modeme 1 bilgisayar bağlı olduğu halde bu problem varsa , arka planda çalışan uygulamalarından kaynaklanıyor olabilir.Oyun içerisinde windows ,ekran kartı,steam/origin,kullanıyorsan youtube,virüs programı vs. bunlar update yapıyorlarsa yüksek ping e sebep verir.

3. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steami mecbur kullanıyorumda internetle çalışan başka birşey yok origin fln olduğu anda kapatıyorum zaten. Yinede teşekkürler.

4. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    1. Modeminiz size mi ait yoksa ortak kullanım mı?
    2. Oyun oynarken bir şeyler indirmediğinizden emin misiniz?
    3. İnternet sağlayıcınız hangi şirket?

5. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    İnternetim Uydunet evde 2 pc var ama diğeri kapalı aynı durum oyunu oynarkende birşey indirmiyorum ttnet internetim 50 gb bitince net hızı 3megabite düşüyor 50 gb varkende 10 megabit

6. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkaplanda çalışan uygulamalardan kaynaklanıyordur , önemsiz olanları kapatarak oyuna gir. Ayrıca bazı gereksiz hizmetler interneti kullanıyorda olabilir kontrol et onları.

7. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
  8. RoGuE

RoGuE
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    64
    21
    50
    TruckersMP Profili
    ctrl alt delete yap ağ kullanıma bak hiç birşey indirmiyorken. Oradan rahatlıkla hangi uygulama ne kullanıyor görebilirsin.

9. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
  10. Hardy

Hardy

306
    469
    185
    Kerem Işık, 68 ms bu oyun için ortalama bir ping. Kick 'lenme nedeniniz ping yüzünden olmasa gerek. Zira 259 ping ile saatlerce oynayan kişilere şahit oldum. Bilgisayarınız çok yeni değil ise oyun yenileme hızı denilen fps hızınızın çok düşük olmasından kickleniyor olabilirsiniz. Bu oyun için en yüksek fps değeri 60 dır. Sizin bilgisayarınızı değeri sürekli olarak 10 ya da 5 gibi bir değerde ise bu sebebten atılabilirsiniz. Bilgisayarınız eski değilse bile işletim sisteminden kaynaklı bir sorun da buna sebep olabilir. O yüzden internet hızınızın durumundan önce bilgisayarınızın çalışma durumunu gözden geçirmenizde fayda var. Format atmayı da düşünebilirsiniz...

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.