1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yüksek Devirde Kullanamama

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Deprimente94 tarafından 11 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Vitesi kırmızı çizgede atmanın ne anlamı var? Vites geçişleri gerçekçi olmuş hem otomatikte hem de manuelde 1 saniye boşluk var, adamlar gerçekçilik için uğraşıyor.

Ekincan ve Oguzmedia bunu beğendi.
  2. Maxstar

Maxstar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Motor'un verdiği güce bakarsan o kırmızı bölgede motor'un hiçbir güç üretmediğini görürsün. Daha iyi hızlanmak için max beygiri verdiği devirde vites atmalısın. Yokuşta ise max tork'a göre atacaksın.

3. DaNGeR1905

DaNGeR1905
    Plaka

33
    170
    121
    180
    DAF
    TruckersMP Profili
    Sen tırları binek araba mı zannettin bağırmasını mı istiyorsun :)

FSWS ve Oguzmedia bunu beğendi.
  4. Deprimente94

Deprimente94
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    21
    3
    15
    DAF
    Ben size bir soru sordum siz eleştiri yapıyorsunuz :) , ben aracı bağırtmayı seviyorum belkide ? bence yokuş yukarı çıkarken yüksek devirde çıkmak daha iyi oluyor , ben alacağım cevabı aldım eleştiriye devam edecek varsa mesaj atsın konuyu saptırmayalım . !

Bende tırı binek araç gibi kullanıyorum herkesin kendi tercihi ;)

Bunu gerçekçilik olarak algılayan var ise , gerçekte kırmızıya gelince ibre duruyormu ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Mayıs 2015
  5. Doğan Güneş

Doğan Güneş
    Plaka

28
    49
    7
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Console’a “g_throttle_auto_shift 1″ yazıp enter’a basın. Sonuç olarak çekicinizi basit otomatik veya gerçek otomatik viteste kullanıyorsanız, vites daha geç değiştirilir. Ve aracınız boğulur. Aynı kodu console’a tekrar yazıp “1” rakamının yerine “0” yazarsanız, yani Console’a “g_throttle_auto_shift 0″ yazıp enter’a basarsanız vitesi normal haline döndürebilirsiniz.

(Alıntıdır)

Deprimente94 bunu beğendi.
  6. Justic

Justic

33
    5
    5
    20
    Shy Love teşekkürler bilgi için peki mesela standartı 1 yapmışlar 1 yerine 2 veya 3 yapsak daha geç vites atılır heralde gerçekçi olur yani denemek lazım

7. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Kodun yaptığı iş, akıllı otomatik şanzımanı açıp kapatmak zaten, lojik işlem gibi düşün 0 ise inaktif; 1 ise aktif.

Alper34 bunu beğendi.
  8. Eğinli

Eğinli
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Gerçekte devir koruma olan araçlarda ne yaparsan yap üzerine çıkmaz,orada kalır,ancak devir koruma yoksa kol çıkarana kadar basabilirsiniz,Bilginize

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.