1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Youtube için içerik tavsiyesi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheKingTR tarafından 17 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gençler bilmeyenler varsa ets2 üzerine ve arada karışık editlerle beraber orta seviyede bir kanalım var ama ets2 sıktığı için nerdeyse uzun bir süre ara verdim çok nadir girmeye başladım bu yüzden aylardır video atmıyorum atasımda gelmiyor açıkcası bana bu yüzden anlık patlama yaratacak şeyler lazım :D sizce eğlence üzerine yoğunlaşsam bu kanal adama döner mi editlerle aram çok iyi olmasada öğrenemeyeceğim şey yok diye düşünüyorum zaten kanalımda bunların örnekleri de var beğenen insanlarda olmuştu sizce ne yapsam? Bide bu dönüm noktası kolay bir iş değil sonuçta bu zamana kadar insanlar ets2 için takip etmiş içerik bir anda değişince noluyoruz kardeşim deyip kanalı bırakma potansiyelide var :D ama izlenme iyi olursa bunu aksine daha iyi yönde etkileyebilir. Yorumlarınız benim için önemli :)

hoca33 2, 38 KAYSERİLİ 38 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abi eğlenceli şeyler paylaşırsan mutlaka patlar. Zaten biz de elimizden geleni yaparız. İçerik olarak da sanırım oyun açısından soruyorsun. Oyunlar bir sürü ama sıkıntı herkesin zevki farklı. Mesela ben f1 hariç neredeyse hiç oyun videosu izlemiyorum. Ulaşmak istediğin kitleye bağlı.

hoca33 2, 38 KAYSERİLİ 38 ve TheKingTR bunu beğendi.
  3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ya devam etsem cidden hala destek çıkmaya çalışan insanlar var ona lafım yokta amaç daha çok izleyiciye ulaşmak ets2 ile sadece belirli bir kitleye hitap ediyorsun buda daha fazla insan tarafından kabul edilmeni zorlaştırıyor ama eğlence içerikli kanallar bunu her şekilde başarıyor cs oynayan adamda orda oluyor yada hiç oyunla ilgisi olmayan insanda o videoda olabiliyor bir şekilde benim düşüncem bu :/

hoca33 2 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence beraber ETS 2 videoları çekelim. Eskiden bir kanal vardı beraber ETS 2 videoları çekiyorlardı. İsmi aklıma gelmedi.

DaNgEr900 bunu beğendi.