1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi YKS Türkiye 1.8 [1.35.xx-DX11] Hatası

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve werty tarafından 20 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Arkadaşlar belirttiğim harita modunu kurdum harita kopma var bunun çözümü var mı?[​IMG]

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dlc ler tammı? Yada mod olarak mı indirdin dlc leri

3. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Dlc leri satın aldım
    Aracı sıfır kamerasıyla İstanbul'a ışınladım geriye Edirne istikametine sürdüm sonuç haritada görüldüğü gibi uzay boşluğuna uçtum . Demek ki haritada sıkıntı var yapımcısına meyil attım resimlerini verdim sonuç sıfır ne yapacağım bilemiyorum.

4. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mod 1.35 e güncellenmedi diye biliyorum belkide güncellenmiştir hata vardır düzeltirler elbet

5. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    YKSASSETS18[1.35] Önceliğini YKSdefmap üstüne getir tekrar kontrol et.

6. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Denemediğim yöntem kalmadı 3 gündür sürekli bununla uğraşıyorum en sonunda tüm modları sildim harita ve diğerleri bir tek Roextended olan olan modu kurdum denildiği gibi yks modları da biri altta diğeri üstte olmak üzere onu da kurdum neyse yks sorunsuz kuruldu pro mod kurdum sorun yeniden başladı tüm diziliş şekillerini denedim pro mod kuruluyor fakat haritayı büyütmeye kalktığında oyun çöküyor Bıktım uğraşmaktan yeter artık başıma ağrılar girmeye başladı Pro mod kaldırdım yks haritayı pro mod olmadan kurdum diğer haritaları da bu şekilde kurmayı deneyeceğim Sonuç bıktım yeter artığın psikolojim bozuldu istemiyorum öğrenmek.

7. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    "ETS 2 1.33 Türkiye Haritası ile Promods birleştirme" aşağıdaki videoda eski bir sürüm için anlatılmış. Yeni sürüm dosyalar gerekiyorsa bunlar bulunup, videodaki şekilde uygulanabilir sanırım. Ben indirip denemedim. Esenlikle kalınız.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. Driven06

Driven06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bende öyle bir sorunla karşılaşmıştım, mod önceliği çok önemli büyük ihtimal onla ilgili çünkü ben(şuan işlemi hatırlamıyorum) ufak bir değiştirmeyle halletmiştim, internetten dizilimleri mevcut, güncel. Benim daha öncesinde araç bilgi ekranı gözükmüyordu siyahtı, kilometre olsun hiçbir araçta gözükmüyordu, onla ilgili bi sorunum vardı onu halletmeye çalışırken senin yaşadığın soruna denk geldim, m tuşu yada menüden girdiğimiz harita ekranı gibi yada bu mod kombinasyonu için kullanılan haritayı genel görmeye yarayan(ismini hatırlamıyorum) modun önceliği ile ilgiliydi yanılmıyorsam. Sonradan bi kaç sorun ve bilgisayarımın yetersizliği sonucu aşırı fps düşüklüğü yüzünden komple kaldırmaya karar verdim geçenlerde, strese girip sinirle oynamaktansa hiç oynamamak daha iyi :D

9. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    İnternet üzerinde kendilerini saygın bilen biri olarak göstermek isteyen kişiler mevcut. Bende en azından mod a uyum sağlayan haritaları kurup sizlere harita ekranında bak şu kadar harita kurdum diyerek asıl ekranı göstermeden yani sizler haritaları kurulu olduğunu görüyorsunuz fakat haritaların bazıları hata verecek benim başıma gelen gibi. Sizlere samimiyetle söylüyorum öyle bir harita dizili denedim ki görseniz bu dizilimde harita çalışmaz dersiniz harita ana kontrol ekranına oturuyor hiç bir hata gözükmüyor uygulamaya geçildiğinde oyun ilerlemiyor. Bu işin peşini bıraktım beni aştı sağlığımı bozmaya başladı.

Videoyu izledim 1.33 anlatılıyor şu anki sürüm 1.35 bu anlatılanların hiçbirini yeni sürümde yapamazsın. Denildiği pro mod ile 1.33 yks kullanılmak istenildiğinde orijinal yks yi kuramıyorsun video da anlatılanları uyguladığında yks kuruluyordu yeni sürümde kesinlikle yks yi pro mod kullanmak mümkün değil Roextended 2.1 veya üçretli 2.2 sürümü kuracaksın onun üzerin de Roextended indirdiğin yks çalışıyor başka türlü yks yi çalıştıramazsın pro mod kur mazsan normal yks yi çalıştırabilirsin

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Temmuz 2019
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.